Вступ на 2-4 курс

Алгоритм вступу в НТУ «ХПІ» на 2-4 курс

Увага! Якщо ви є мешканцем окупованих територій Донбасу або Республіки настійно радимо ознайомитися з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо механізмів та умов вступу.

1. Вибір спеціальності

Маючи на руках диплом молодшого спеціаліста (але не диплом кваліфікованого працівника після ПТУ), можна продовжити навчання за спорідненою спеціальністю в НТУ «ХПІ»

2. Вибір факультету

Після вибору спорідненою спеціальністю потрібно вибрати факультет для навчання. За кількома спеціальностями на деяких факультетах є т.зв. скорочена форма навчання: випускник технікуму надходить на спеціально відведені для молодших спеціалістів бюджетні місця. Якщо скороченою форми немає, то є можливість вступити на 2-й (як виняток – 3-й) курс звичайної форми підготовки: при наявності вакансій на бюджеті можна поступити на бюджет, інакше – на контракт. У разі надходження на 1-й курс скороченою форми або на 2-й курс звичайної форми навчання підготовка бакалавра триватиме 3 роки. Можливість надходження на дану спеціальність і курс визначаються деканатом (деканом) факультету, виходячи з розбіжностей в навчальний програмах технікуму і НТУ «ХПІ».

3. Подача заяви та документів

Терміни подачі заяви та документів строго обмежені Правилами прийому: з 26.06.2017  по 24.07 (18:00) для денної форми та по 01.08 (18:00) для заочної форми навчання.

4. Проходження тестування за фахом

Строки проведення фахових випробувань 25.07 – 31.07 для денної форми, та 02.08 – 10.08 для заочної форми навчання.

5. Зарахування

Накази на зарахування підписуються до 08.08.2017 для денної форми за держ.замовленням та до 15.08.2017 для заочної форми навчання за держ.замовленням, після чого абітурієнт перетворюється на студента.

Якщо ви не змогли вступити до НТУ “ХПІ” на навчання за рахунок державного бюджету, ви можете вступити на навчання на контрактній основі. Перед цим рекомендуємо ознайомиться з цінами контракного навчання.