Вступ до магістратури

Алгоритм вступу до магістратури НТУ «ХПІ»

Увага! Якщо ви є мешканцем окупованих територій Донбасу або Республіки Крим настійно радимо ознайомитися з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо механізмів та умов вступу.

1. Вибір спеціальності

З 2015 року діє норма, згідно з якою подавати документи на будь-яку спеціальність рівня спеціаліста або магістра можна з дипломом бакалавра з будь-якого фаху!

2. Вибір факультету

При вступі на рівень спеціаліста/магістра в рамках свого факультету не потрібно здавати тестування за фахом, а при вступі на інший факультет таке тестування доведеться проходити.

3. Подача заяви

Заяви для вступу на бюджет в 2017 році подаються з 10.01 по 10.08, тому після отримання диплома бакалавра рекомендується одразу написати заяву на обрану спеціальність, щоб не було затримки з проходженням наступного етапу.

4. Проходження тестування

Після подачі заяви абітурієнту призначають дату проведення 2 тестів: з іноземної мови (здають всі абітурієнти) і за спеціальністю (здають ті абітурієнти, які хочуть змінити ВНЗ або факультет). Чим раніше подана заява, тим раніше може бути призначено тестування!

Матеріали для підготовки знаходяться на сайті в розділі Нормативні документі та  в приймальної комісії.

5. Подача оригіналів документів

Оригінали можна подати в будь-який час: або при подачі заяви, або після проходження тестування, але обов’язково до зарахування. Абітурієнти без оригіналів документів зараховані не будуть!

6. Зарахування

Термін оприлюднення рейтингового списку за державним замовленням 11.08.2017.

Зарахування проводиться до 15.09.2017.

Якщо ви не змогли вступити до НТУ “ХПІ” на навчання за рахунок державного бюджету, ви можете вступити на навчання на контрактній основі. Перед цим рекомендуємо ознайомиться з цінами контракного навчання.