Євген Сокол: Вартість навчання в ХПІ — найприйнятніша в Харкові

9 червня відбулася прес-конференція ректора Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», професора Євгена Сокола. Тема — особливості вступної кампанії.

«Законодавством України встановлено, що вузи мають право піднімати ціни на навчання відповідно до індексу інфляції, який за минулий рік склав 46%. Ми розуміємо, що подібне подорожчання навчання може виявитися критичним для багатьох абітурієнтів та їх батьків. Тому на денну форму навчання в НТУ «ХПІ» ціни зросли на 5–10%», — повідомив ректор університету Євген Сокол в прес-центрі інформаційного агентства Status Quo.

У 2016/2017 навчальному році вартість навчання за економічними, комп’ютерними спеціальностями в ХПІ складе 8200 грн., що на 5% вище, ніж у попередньому році. Найбільше (на 15%) подорожчало навчання за спеціальностями, пов’язаними з менеджментом. Євген Сокол підкреслив, що при цьому вартість навчання за цими дисциплінами залишається невисокою — на рівні 9 100 грн. за рік (освітньо-кваліфікаційний рівень — магістр).

«Вартість навчання за технічними спеціальностями в нашому вузі була і залишається практично найприйнятнішою в Харкові: в 2016/2017 рр. — 7300 грн/рік (освітньо-кваліфікаційний рівень — бакалавр) і 8320 грн/рік (освітньо-кваліфікаційний рівень — магістр)», — зазначив ректор НТУ «ХПІ».