Студенти ХПІ про міжнародні стажування і програми «подвійних дипломів» у телепроекті «Світ освіти»

Сьогодні, в п’ятницю, о 19:27 на телеканалі ОТБ (Філія Національної телекомпанії України «Харківська регіональна дирекція») вийде шостий випуск телепроекту НТУ «ХПІ» «Світ освіти». Він буде присвячений освітнім програмам ХПІ в сфері міжнародного співробітництва.

Так, студент п’ятого курсу кафедри програмної інженерії ХПІ Олег Товстокоренко розповість про своє стажування в Клагенфуртському університеті (Австрія).

А студентки факультету бізнесу і фінансів НТУ «ХПІ» Ганна Мезенцева, Марія Васильченко та Ганна Китченко опишуть особливості програми «подвійних дипломів», за якою вони навчаються в Магдебурзькому університеті (Німеччина).

Як потрапити на стажування до іноземного вузу або отримати український та європейський дипломи одночасно, що таке Learning Agreement, які переваги європейської моделі освіти, а також які перспективи вона відкриває для політехніків? Детальніше — в черговому випуску програми «Світ освіти» сьогодні, 24 червня,о 19:27 на телеканалі ОТБ, повтор — у неділю, 26 червня, 10:50.

 

Довідка:

Телепроект НТУ «ХПІ» «Світ освіти» присвячений найбільш цікавим та значущим подіям, що відбуваються в університеті. 10-хвилинна програма виходить один раз на місяць, у п’ятницю, на каналі ОТБ з повтором у неділю.