Результати ІІ-го туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НТУ “ХПІ” для абітурієнтів

Результати ІІ-го туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НТУ “ХПІ” для абітурієнтів

№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисципліна Оцінка Додаткові бали
1 Алексєєнко Юрій Федорович математика 6
2 Алексєєнко Костянтин Дмитрович математика 97 20
3 Антонова Анастасія Володимирівна математика 100 20
4 Бабак Владислав Андрійович Математика 59
5 Батрак Ярослав Олександрович математика 50
6 Бач Вьєт Ієн математика 100 20
7 Бічурін Михайло Ренатович математика 100 20
8 Близнюк Марія Олександрівна математика 100 20
9 Богуцький Владислав Романович математика 91 16
10 Бондарєв Віталій Валерійович Математика 100 20
11 Борисенко Олександра Олександрівна математика 100 20
12 Борщ Артем Вікторович математика 80
13 Вінокуров Артемій Ігорович математика 100 20
14 Возгрива Єгор Володимирович математика 95 20
15 Гавенко Лизавета Русланівна математика 100 20
16 Гаврилов Владислав Олегович Математика 99 20
17 Георгієв Павло Геннадійович Математика 100 20
18 Гладілка Роман Сергійович математика 100 20
19 Головін Максим Станіславович математика 90 15
20 Гриценко Олексій Володимирович математика 91 16
21 Гура Андрій Олегович математика 100 20
22 Дорошенко Данило Віталійович математика 99 20
23 Зарченко Денис Геннадійович Математика 100 20
24 Зізін Олександр Михайлович математика 100 20
25 Калашник Дмитро Васильович математика 10
26 Каліба Тетяна Геннадіївна математика 92 17
27 Каскевич Вячеслав Сергійович математика 96 20
28 Клінков Владислав Володимирович математика 100 20
29 Ковальов Євген Олексійович Математика 57
30 Козаченко Євген Олександрович математика 91 16
31 Кокурін Кирило Андрійович математика 97 20
32 Колісник Микита Станіславович математика 39
33 Колосар Василина Костянтинівна математика 100 20
34 Кольцов Богдан Володимирович математика 4
35 Конкін Станіслав Валерійович математика 100 20
36 Крамський Кирило Сергійович математика 91 16
37 Кустов Георгій Михайлович математика 96 20
38 Лаура Аніко Таверас математика 98 20
39 Лимар Вікторія Юріївна математика 91 16
40 Лоленко Андрій Андрійович математика 55
41 Малков Володимир Денисович математика 95 20
42 Махортов Олександр Сергійович математика 98 20
43 Мироненко Валерія Дмитрівна Математика 97 20
44 Монастирський Микита Сергійович Математика 90 15
45 Неко Вадим Віталійович математика 25
46 Несвєдова Надія Олександрівна математика 97 20
47 Онищенко Микола Віталійович математика 100 20
48 Орловська Юлія Володимирівна математика 100 20
49 Осетров Денис Олексійович математика 99 20
50 Отченашенко Сергій Олександрович Математика 99 20
51 Пархоменко Денис Віталійович математика 91 16
52 Перепелиця Анна Валентинівна математика 98 20
53 Пластінін Олександр В”ячеславович математика 90 15
54 Полєтаєв Олексій Сергійович математика 100 20
55 Поліщук Микита Юрійович математика 100 20
56 Половинко Нікіта Дмитрович математика 91 16
57 Понамарьов Владислав Олександрович математика 17
58 Приліпко Дар”я Олександрівна математика 97 20
59 Рєзніков Кирило Юрійович математика 62
60 Рибалко Олександр Вікторович математика 100 20
61 Рудаков Ігор Сергійович математика 98 20
62 Рябовол Дмитро Андрійович математика 100 20
63 Скалозубов Олександр Віталійович математика 95 20
64 Скоробогатов Володимир Олекскандрович Математика 92 17
65 Солониця Ксенія Ігорівна математика 98 20
66 Сторожук Олександр Дмитрович математика 98 20
67 Твердохлєбов Вячеслав Васильович математика 100 20
68 Ульянцев Артем Миколайович математика 92 17
69 Федорченко Ганна Олександрівна математика 97 20
70 Цупіков Євгеній Михайлович математика 100 20
71 Чернобровкін Андрій Вадимович математика 97 20
72 Чуприніна Катерина Львівна математика 91 16
73 Шевченко Ірина Євгенівна математика 100 20
74 Шейко Дмитро Олексійович математика 100 20
75 Шмулич Денис Миколайович математика 0
76 Шошкіна Анастасія Сергіївна математика 100 20
77 Янчук Людмила Валеріївна математика 90 15
78 Яценко Нікіта Олександрович математика 100 20
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисц. Оцінка Додаткові бали
1 Буханько Анна Андріївна хімія 91 16
2 Ільюхіна Олена Юріївна хімія 94 19
3 Ільюхіна Олеся Юріївна хімія 96 20
4 Кацький Михайло Олександрович хімія 96 20
5 Колеснік Денис Олександрович хімія 92 17
6 Нікуліна Анастасія Сергіївна Хімія 96 20
7 Подкоритов Микита Ярославович хімія 92 17
8 Рибалкіна Євгенія Олексіївна Хімія 100 20
9 Рябченко Максим Олександрович хімія 95 20
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисц. Оцінка Додаткові бали
1 Андрієнко Олексій Валерійович фізика 80
2 Бабков Володимир Андрійович фізика 47
3 Жирко Володимир Костянтинович фізика 50
4 Зязін Максим Андрійович фізика 70
5 Коваль Олексій Миколайович фізика 55
6 Кулєшов Олексій Максимович фізика 87
7 Мірович Олег Владиславович фізика 3
8 Нігей Анастасія Володимирівна фізика 98 20
9 Патока Дмитро Русланович фізика 88
10 Скрєбцов Микита Костянтинович фізика 98 20
11 Страшко Іван Андрійович фізика 76
12 Тимченко Антон Миколайович фізика 81
13 Топчій Артем Вікторович фізика 90 15
14 Чан Суан Тханг фізика 98 20
15 Чмихайлов Микола Борисович фізика 65
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисц. Оцінка Додаткові бали
1 Андрющенко Едуард Олександрович українська 98 20
2 Бабійчук Кирило Дмитрович українська 92 17
3 Бальков Антон Володимирович українська 97 20
4 Борисенко Олександр Сергійович українська 93 18
5 Бунецька Олена Олександрівна українська 96 20
6 Васильєв Владислав Олександрович українська 95 20
7 Гумницький Валерій Віталійович українська 94 19
8 Гунько Олександр Сергійович українська 96 20
9 Ісочка Валерія Євгеніївна українська 93 18
10 Кирильченко Альона Романівна українська 98 20
11 Кириченко Дмитро Олексійович українська 90 15
12 Колісниченко Дмитро Олексійович українська 96 20
13 Краснікова Анастасія Ігорівна українська 99 20
14 Кристалл Ілля Борисович українська 98 20
15 Куценко Владислав Андрійович українська 95 20
16 Лісний Ігор Юрійович українська 94 19
17 Луценко Георгій Сергійович українська 54
18 Макаров Дмитро Федорович українська 98 20
19 Манагадзе Гурам Автанділович українська 91 16
20 Маркова Оксана Віталіївна українська 98 20
21 Матвєєв Микита Іванович українська 86
22 Молоткова Євгенія Андріївна українська 97 20
23 Наталін Денис Олександрович українська 93 18
24 Павлов Богдан Борисович українська 97 20
25 Патраков Володимир Едуардович українська 93 18
26 Перелигін Олег Андрійович українська 98 20
27 Поступний Володимир Валерійович українська 94 19
28 Пушкінська Євгенія Андріївна українська 100 20
29 Рєзніченко Сергій Сергійович українська 95 20
30 Румянцев Нікіта Олексійович українська 95 20
31 Сайко Дмитро Олександрович українська 94 19
32 Самойлов Тимур Юрійович українська 96 20
33 Семеняко Наталія Олександрівна українська 98 20
34 Ткаченко Катерина Едуардівна українська 86
35 Трояновський Андрій Русланович українська 90 15
36 Цветаєв Богдан Романович українська 30
37 Шершньов Вадим Володимирович українська 99 20
38 Штучка Ірина Романівна українська 95 20
39 Щербаков Денис Сергійович українська 94 19
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисцип. Оцінка Додаткові бали
1 Алексун Жанна Ігорівна історія 91 16
2 Вірченко Марк Юрійович історія 48
3 Горобій Євген Васильович історія 40
4 Дерев”янко Андрій Вадимович історія 44
5 Дереповський Єгор Сергійович історія 91 16
6 Душенков Олексій Володимирович історія 44
7 Ісаєнко Анастасія Олександрівна історія 62
8 Квітченко Олександр Андрійович історія 48
9 Ковальова Анастасія Андріївна історія 92 17
10 Кутєпов Євгеній Сергійович історія 64
11 Ляшенко Максим Євгенович історія 56
12 Макуха Сергій Павлович історія 92 17
13 Пустова Анастасія Володимирівна історія 28
14 Сітченко Валерій Миколайович історія 62
15 Харченко Данило Романович історія 50
16 Широков Стефан історія 90 15
17 Шумейко Катерина Русланівна історія 35
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисципліна Оцінка Додаткові бали
1 Бузова Інна Ігорівна біологія 87
2 Гаврилова Анастасія Андріївна біологія 95 20
3 Герасимова Олена Сергіївна біологія 91 16
4 Гранкін Артем Олександрович біологія 32
5 Клименко Яна Вікторівна біологія 76
6 Кравчук Марія Вікторівна біологія 50
7 Сіроус Вікторія Олександрівна біологія 93 18
8 Солнцева Анастасія Володимирівна біологія 73
9 Яремчук Вадим Владиславович біологія 77
№ п/п Прізвище Ім’я По-батькові Дисципліна Оцінка Додаткові бали
1 Борейко Тетяна Олексіївна Англійськ. 92 17
2 Верзунов Сергій Олександрович Англійськ. 95 20
3 Ву Дик Хоанг Англійськ. 96 20
4 Гладковська Анна Дмитрівна Англійськ. 98 20
5 Гулага Яна Сергіївна Англійськ. 30
6 Долгополова Олена Миколаївна Англійськ. 92 17
7 Зайцев Сергій Костянтинович Англійськ. 93 18
8 Запорожець Олена Вадимівна Англійськ. 54
9 Ковальова Василина Вікторівна Англійськ. 96 20
10 Котова Анастасія Володимирівна Англійськ. 93 18
11 Кравченко Володимир Володимирович Англійськ. 40
12 Кузніченко Тетяна Андріївна Англійськ. 50
13 Масаликін Роман Андрійович Англійськ. 43
14 Мереха Руслан Юрійович Англійськ. 93 18
15 Мухопад Денис Юрійович Англійськ. 50
16 Ольховський Станіслав Дмитрович Англійськ. 92 17
17 Сєріков Михайло Геннадійович Англійськ. 6
18 Таран Ілля Саадович Англійськ. 93 18
19 Торяник Ксенія Юріївна Англійськ. 30
20 Шаповалов Олександр Анатолійович Англійськ. 22
21 Шара Анастасія Сергіївна Англійськ. 55