Спеціальність Матеріалознавство

 

Оберіть освітню програму для того, щоб дізнатися більше про конкурсні пропозиції (КП) та спеціалізації.

В Вашому персональному електронному кабінеті Ви знайдете такі самі освітні програми:

Показано 2 результати

 • Нові функціональні матеріали та нанотехнології (Магістр)

  Нові функціональні матеріали та нанотехнології – це комп’ютерне моделювання, розробка та впровадження нових матеріалів для машинобудування, авіакосмічної, приладобудівної та енергетичної галузей, медицини, ювелірної справи. Це міжнародна співпраця з взаємобміном за освітнім, науковим та технологічним напрямками.

   

  Програма розроблена для студентів, які прагнуть створювати нові матеріали, керувати їх структурою, властивостями та виготовленням виробів з них. Програма передбачає проведення досліджень та здійснення інноваційних розробок. Головною перевагою є орієнтація на формування широкого науково-технічного світогляду майбутнього професіонала. Програма збалансована щодо фундаментальної підготовки та містить достатню вибіркову компонентну за спеціалізацією. Це дає можливість отримати базові знання з фундаментальних дисциплін, дисциплін загальнопрофесійної та спеціальної підготовки.

   

  Посилання (магістр):

  Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми та конкурсні пропозиції 2019 року

  Вступ 2019
 • Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів (Бакалавр)

  Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів (Бакалавр)

  Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів – це створення і дослідження нових конструкційних матеріалів та матеріалів електронної техніки, наноматеріалів, методів отримання полікристалічних та монокристалічних матеріалів, комп’ютерний дизайн матеріалів, технологія впровадження.

  Інженер-матеріалознавець знає: властивості матеріалів, особливості їх будови, тонкощів різних видів обробки, комп’ютерного моделювання, керування всіма процесами, що відбуваються на різних етапів обробки.

   

  Програма розроблена для студентів, що прагнуть стати фахівцями у сфері інженерної та наукової діяльності в матеріалознавстві включаючи підготовку з програмної інженерії матеріалів,  створення нових функціональних матеріалів. Програма збалансована щодо соціально-гуманітарної і фундаментальної підготовки, містить достатню вибіркову компонентну за спеціалізацією. Це дає можливість отримати базові знання з фундаментальних дисциплін і загальнопрофесійної та спеціальної підготовки.

  Посилання:

  Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми, конкурсні пропозиції та предмети ЗНО 2019 року

  Вступ 2019