131 - Прикладна механіка

Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика (Бакалавр)

Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика – це створення і дослідження систем гідропневмоприводів та їх елементної бази.

Інженер механік знає методи проектування та дослідження гідропневмосистем, особливості їх будови, комп’ютерного моделювання, керування процесами, що відбуваються в рідинних та газових середовищах.

 

Програма розроблена для студентів, що прагнуть стати фахівцями у сфері гідравлічних машин, гідроприводів та гідропневмоавтоматики, включаючи знання надійності, діагностики, іспитів та наладки  гідропневмосистем,  створення нових конструктивних рішень.

Програма збалансована щодо соціально-гуманітарної і фундаментальної підготовки, містить достатню вибіркову компонентну за спеціалізацією. Це дає можливість отримати базові знання з фундаментальних дисциплін і загальнопрофесійної та спеціальної підготовки.

Посилання:

Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми, конкурсні пропозиції та предмети ЗНО 2019 року

Вступ 2019
Шифр: 131.06B Галузь знань, Спеціальність: Вступ: ,

Оберіть спеціалізацію:

Назва освітньої програми / спеціалізації Освітня програма першого (бакалаврського) рівня / 131-06 «Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика».  Освітня програма другого (магістерського) рівня / 131-06 «Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика».
Контакти (кафедра, адреса, телефони, email та інші короткі посилання) Кафедра «Деталі машин та мехатронних систем», вул. Кирпичова, 2, адміністративний корпус, 2-й під’їзд, 1-й поверх, тел. (057) 707-64-55, (057) 707-61-28,

сайт: http://web.kpi.kharkov.ua/dmpm/
email: ntu_khpi_dmpm@ukr.net, gpa132@ukr.net

Завідувач кафедри Завідувач кафедри: професор, доктор технічних наук Гайдамака Анатолій Володимирович
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників Освітньо-кваліфікаційні рівень – бакалавр з прикладної механіки; магістр з прикладної механіки

 

Основні спеціальні навчальні дисципліни Основні спеціальні навчальні дисципліни: 1. Механіка рідини і газу; 2. Теорія автоматичного управління; 3. Основи гідро- і газодинамічних процесів; 4. Сучасне гідропневмообладнання і приводи з мікропроцесорним управлінням; 5. Діагностика і експлуатація обладнання і систем гідропневмоавтоматики; 6. Автоматизовані системи графіки; 7. Програмування та моделювання.
Характеристика спеціалізації Освітня програма «Гідравлічні машини, гідроприводи та гідро пневмоавтоматика» передбачає підготовку інженерів механіків, які можуть професійно розробляти, впроваджувати у виробництво і експлуатувати гідравлічні і пневматичні пристрої; досліджувати і аналізувати роботу гідропневмосистем; брати участь в модернізації гідропневмообладнання; досконально вивчати, розкривати і в повній мірі використовувати можливості гідравліки і пневматики у виробництві; комплексно удосконалювати гідрообладнання на промислових підприємствах;  створювати складні, технічні системи, математичні моделі і керувати ними.
Можливості працевлаштування Можливості працевлаштування. Випускники нашої спеціальності направляються на роботу в науково-дослідні інститути, конструкторські та проектні організації, машинобудівні об’єднання і спеціалізовані фірми як на території України так і за її межами.
Медіаконтент:

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут / Факультет:

Галузь знань:

13 Механічна інженерія

Спеціальність:

131 Прикладна механіка

Сертифікати ЗНО (для вступу на бюджет):

Іноземна мова, Математика, Українська мова та література, Фізика

Ступень вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

2 роки 10 місяців (скорочена форма), 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Випускаюча кафедра:

Кафедра: "Деталі машин та мехатронні системи"

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика (Бакалавр)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *