Оберіть спеціалізацію:
Освітня програма:
Системне програмування є видом програмування, який полягає в роботі з системним програмним забезпеченням. Системне програмування включає також методи побудови системних програми (програм, що входять до складу великих програмних комплексів), які надають обчислювальним засобам постійні функції деякої спеціальної системи обробки інформації.
Головною рисою системного програмування в порівнянні з прикладним є те, що прикладне програмне забезпечення призначене випускати програми для користувачів, тоді як системне програмування призначене випускати програми, обслуговуючі апаратне забезпечення (наприклад, дефрагментація диска) що обумовлює значну залежність такого типу ПО від апаратної частини.
План підготовки студентів за спеціальністю «Системне програмування» включає в себе поглиблене вивчення сучасних мов програмування (С / С ++, Assembler, PHP, Java) і платформ для розробки додатків (.NET і Java EE); прикладних протоколів і сервісів INTERNET; сучасних операційних систем, включаючи їх налаштування і адміністрування; сучасних підходів електронного робототехнічного конструювання; розробку WEB-додатків.
Освітня програма:
Інститут / Факультет: | |
---|---|
Галузь знань: | 12 Інформаційні технології |
Спеціальність: | 123 Комп’ютерна інженерія |
Сертифікати ЗНО: | Іноземна мова, Математика, Українська мова та література, Фізика |
Ступень вищої освіти: | Бакалавр |
Тривалість навчання: | 3 роки 10 місяців |
Форма навчання: | Денна, Заочна |
Вид фінансування: | Бюджет, Контракт |
Випускаюча кафедра: | Кафедра: "Обчислювальна техніка та програмування" |
Локомотиви та локомотивне господарство – це назва спеціалізації спеціальності 273 – Залізничний транспорт, в галузі знань 27 – Транспорт
За спеціалізацією «Локомотиви и локомотивне господарство» фахівців готує кафедра електричного транспорту и тепловозобудування. Вона має глибокі історичні коріння – заснована у 1892 р. Творчий потенціал та інтелектуальна потужність університету формують фахівців з глибокими та різноманітними знаннями фундаментальних і інженерних дисциплін, а також інформатики та комп’ютерних технологій.
Наші випускники працюють не тільки на залізницях (локомотиво- и вагонобудівні, ремонтні заводи та депо), але й в промисловості (енергетичне, автомобільне, сільськогосподарське машинобудування, промисловий та міський транспорт).
Енергогенеруючі технології та установки це технології використання різних фізичних, хімічних, механічних процесів та технічних систем для виробництва теплової, електричної та інших видів енергії в різних галузях промисловості і в побуті.
Енергогенеруючі технології охоплюють теоретичні і практичні методи та підходи щодо проектування, конструювання, виготовлення, монтажу та експлуатації енергетичних установок, а також комп’ютерного моделювання процесів горіння палива, ядерних реакцій, тепломасообміну, руху теплоносіїв, міцності конструкційних матеріалів, які використовуються в тепловій та атомній енергетиці.
Енергогенеруючі установки охоплюють парові та водогрійні енергетичні, промислові та побутові котли, ядерні реактори та парогенератори, турбоустановки, сонячні колектори, вітряні енергоустановки та інші, які використовуються в енергетиці, промисловості, на транспорті.
Освітня програма підготовки бакалавра розроблена для студентів, які прагнуть стати фахівцями у сфері інженерної та наукової діяльності в електричній інженерії та вивчати процеси, що відбуваються в енергетичних установках: котлах, парогенераторах, ядерних реакторах, турбоустановках, насосному і теплообмінному устаткуванні, сонячних і вітряних енергоустановках та інших.
Головною перевагою освітньої програми підготовки бакалавра є орієнтація на формування максимально широкого науково-технічного світогляду майбутнього професіонала. Програма збалансована щодо соціально-гуманітарної і фундаментальної підготовки висококваліфікованого інженера – енергетика. Це дає можливість отримати базові знання з фундаментальних та природничо-наукових дисциплін, дисциплін загальнопрофесійної та спеціальної підготовки (технічна термодинаміка, теорія тепло масообміну, гідрогазодинаміка, перетворення енергії, теорія горіння та інші).
Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів – це створення і дослідження нових конструкційних матеріалів та матеріалів електронної техніки, наноматеріалів, методів отримання полікристалічних та монокристалічних матеріалів, комп’ютерний дизайн матеріалів, технологія впровадження.
Інженер-матеріалознавець знає: властивості матеріалів, особливості їх будови, тонкощів різних видів обробки, комп’ютерного моделювання, керування всіма процесами, що відбуваються на різних етапів обробки.
Програма розроблена для студентів, що прагнуть стати фахівцями у сфері інженерної та наукової діяльності в матеріалознавстві включаючи підготовку з програмної інженерії матеріалів, створення нових функціональних матеріалів. Програма збалансована щодо соціально-гуманітарної і фундаментальної підготовки, містить достатню вибіркову компонентну за спеціалізацією. Це дає можливість отримати базові знання з фундаментальних дисциплін і загальнопрофесійної та спеціальної підготовки.
Фінанси і кредит – це сфера діяльності, пов’язана із рухом грошових засобів на всіх рівнях національної економіки: держави, місцевих органів влади, банківської системи, різноманітних суб’єктів бізнесу, страхових компаній, фондового ринку тощо.
Освітня програма «Фінанси і кредит» розрахована на тих, хто хоче оволодіти системою компетентностей щодо аналізу, планування та бюджетування доходів й витрат, надходжень й витрачання фінансових ресурсів різноманітних суб’єктів господарювання, обґрунтування оперативних та тактичних рішень їх фінансових проблем тощо.
Бухгалтерський облік – процес виявлення, вимірювання,
реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства користувачам для прийняття рішень
Освітня програма спрямована на підготовку фахівців у сфері обліку, оподаткування та аудиту. У ході навчання студенти набувають знань і практичних навичок щодо організації і ведення обліку та системи оподаткування підприємства, а також вміння, що дозволяють їм: вести фінансовий, податковий та управлінський облік на різних підприємствах як за національними стандартами обліку, так і за міжнародними стандартами обліку та фінансової звітності, складати та аналізувати звітність, використовувати комп’ютерні програми щодо ведення обліку, здійснювати аналіз показників звітності, розраховувати податки, здійснювати контроль господарських операцій компаній
Автомобілі та автомобільне господарство – це технічна експлуатація рухомого складу автотранспортних засобів.
Призначена для підготовки фахівців з продажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів, діагностування та поточного ремонту систем легкових та вантажних автомобілів за допомогою сучасного обладнання. Увага приділяється оптимізації діяльності існуючих СТО за рахунок впровадження сучасних технологій та устаткування
Технології жирів, жирозамінників і ефірних масел ̶ це технології, що застосовуються в галузі розробки та масового випуску і зберігання всіх видів жирів, олій, масел, а також жировмісних продуктів і продуктів комплексної переробки олійної сировини.
До компетенції фахіців з технології жирів, жирозамінників і ефірних масел відносяться як традиційні, так і нові технології продуктів харчування.
Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра спрямована на формування загальних і професійних компетентностей, необхідних для організації діяльності підприємств харчової промисловості та вирішення практичних завдань із забезпечення якості харчових продуктів.
Менеджмент – це наука та мистецтво управління з використанням спеціальних методів, прийомів і засобів для досягнення цілей організації
Освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування» розрахована на тих, хто хоче стати професіоналом у сфері управління, який вільно володіє іноземною мовою і має професійні знання та навички з управління персоналом, економіки, маркетингу, психології, права тощо.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.