Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

День науки інженерно-фізичного факультету

22 Лютого, 15:3017:00

Запрошуємо Вас на «День науки» інженерно-фізичного факультету, що відбудеться 22 лютого 2017 р. о 15:30 в аудиторії № 410 корпусу У2 Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”!

Від співробітників кафедри комп’ютерного моделювання процесів та систем Ви дізнаєтесь щодо можливості працевлаштування випускників в IT-компаніях та інженерних установах, міжнародних зв’язків та програм кафедри, стартапів та наукових напрямків, до яких активно залучаються студенти старших курсів, технічних розробок кафедри та особливостей навчання на спеціальностях та спеціалізаціях кафедри.

Приклади наукових проектів кафедри, що активно розвиваються та відзначаються на міжнародному рівні:

  • «NaviGO: бюджетна мініатюрна навігаційна система безпілотного літального апарату з автоматичним управлінням польоту» фіналіст Європейського конкурсу супутникової навігації «European Satellite Navigation Competition — 2016 » (також відомий як «Galileo Masters 2016») в Польщі та фіналіст IV Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2015»;
  • Розробка програмного забезпечення для моделювання прикладних технічних задач. Науковцями та студентами кафедри створено низку дослідних програмних комплексів з графічним інтерфейсами для операційних систем Windows та Linux.

Викладачі кафедри динаміки та міцності машин ознайомлять вас з міжнародними проектами науковців, співробітництвом з Магдебургським університетом та німецькою програмою обмінів DAAD, стипендіями ім. Л. Ейлера та стажуванням студентів факультету і працевлаштуванням у Німеччині та інших країнах.

Деталі

Дата:
22 Лютого
Час:
15:30 – 17:00
Подія Categories:
,

Організатор

Інженерно-фізичний факультет
Телефон:
+380 (57) 70-76-058
Е-mail:
konkin@kpi.kharkov.ua
Сайт:
http://web.kpi.kharkov.ua/infiz/

Місце проведення

Навчальний корпус № 2, аудиторія 410
вул. Кирпичова, 2
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Сайт:
http://www.kpi.kharkov.ua/