Питання вступу

Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати на факультет (напрямок, спеціальність) …

Перелік конкурсних предметів у сертіфікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів) – Додаток 2 Правил прийому

Вартість навчання

Вартість навчання за рахунок фізичних та юридичних осіб в Національному технічному Університеті “Харківський політехнічний інститут” – Додаток 1 Правил прийому

Терміни навчання на бакалавра (спеціаліста, магістра).

Перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та направлений подготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання – Додаток 1 Правил прийому

Де можна дізнатіся інформацію відносно вступу до університету крім цього сайту?

Інформацію відносно вступу до університету можна на форумі приймальної комісії

Також по телефону приймальної комісії +380 (57) 707-66-34.

Чи проводяться в університеті підготовчі курси?

Підготовкою до вступу в університет опікується Центр довузівської освіти, у складі которого Працюють підготовчі курси. Докладніше на сайті.

Чи є можлівість проходити військову підготовку?

Проходження військової подготовки здійснюється на добровільніх засідках. Студенти мають право проходити військову підготовку, починаючі з 2 курсу 2-й семестр. На період подготовки студент не звільняється від навчання в університеті.
Разом з дипломом бакалавра студент, что успешно завершивши військову підготовку, отрімує документ про прісвоєння військового звання молодшого лейтенанта запасу.
Більш детальну інформацію относительно проходження військової подготовки можна отріматі на сайті Гвардійському факультеті військової подготовки.

Чи надається іногороднім студентам гуртожиток?

Інформацію відносно поселення до гуртожитку та наявності вільніх місць можна дізнатіся у заступника декана з виховної роботи того факультету, до которого абітурієнт був зарахованій в якості студента. Саме заступник декана надає довідку про те, особа є студентом університету та має право на поселення до гуртожитку.

Де знайти програми профільних іспитів під час вступу на старші курси?

Програми профільних іспитів розміщено на сайті у розділі Нормативні документи. Якщо Ви приходите до ВНЗ “з боку” то бали за захист дипломної роботи заміщуються оцінкою з профільного іспиту.

Які документи потрібно подавати для вступу?

Перелік документів, які подає, пред’являє абітурієнт під час вступу Ви можете знайти в Правилах прийому

В якому режимі працює приймальна комісія НТУ «ХПІ»?

Приймальна комісія працює цілий рік в будні дні з 9-00 до 17-00. Нас можна знайти в ауд. 106 корпусу У-2.