Дистанційні курси НТУ «ХПІ» підготовки до ЗНО

Запрошуємо слухачів з будь-яких міст та областей України на дистанційні курси НТУ «ХПІ» підготовки до ЗНО. Дистанційна освіта – це навчання за допомогою інтернет-технологій. Слухачі курсів отримують доступ до навчального сайту і матеріалів в електронному форматі: підручникам, методичним вказівкам, наочному матеріалу, презентаціям,контрольним і тестовим завданням. Незважаючи на віддаленість слухачів від викладача та відсутність живого спілкування, навчання на дистанційних курсах є достатньо ефективним через систему консультацій в режимі «питання-відповідь». Викладачам можна задати будь-які питання щодо проблемних завдань курсу через навчальний сайт або електронну пошту, та отримати розгорнуту відповідь з роз’ясненнями та коментаріями.

 

Що таке дистанційна підготовка до ЗНО?

Сьогодні дистанційне навчання стає все більш популярними і має великий попит серед абітурієнтів і студентів у всьому світі завдяки наступним перевагам:

 • навчання в індивідуальному темпі – швидкість вивчення встановлюється самим учням залежно від його особистих обставин і потреб;
 • свобода і гнучкість – учень може вибрати будь-який з дистанційних курсів навчання або декілька курсів, а також самостійно планувати час, місце і тривалість занять, не залежати від розкладу учбових занять;
 • доступність – незалежність від географічного положення слухача дозволяє не обмежувати себе в освітніх потребах та якісній підготовці до ЗНО та навчатись з будь-якого міста України;
 • мобільність – ефективна реалізація зворотного зв’язку між викладачем і слухачем, що забезпечує якісну підготовку слухачів до ЗНО та оперативне вирішення проблемних питань та завдань;
 • технологічність – використання в освітньому процесі новітніх досягнень інформаційних і телекомунікаційних технологій;
 • соціальне рівноправ’я – рівні можливості отримання освіти незалежно від місця мешкання, стану здоров’я і матеріальної забезпеченості слухача.

 

Наші дистанційні курси забезпечують:

 1. Гарантований результат дистанційного навчання завдяки інтерактивним технологіям, ретельно складеному учбовому та методичному матеріалу, практичним завданням і підтримці професійного викладача.
 2. Висока якість дистанційних курсів, над створенням яких працюють тільки висококваліфіковані викладачі, дозволять отримати не лише актуальні знання, які потрібні для успішного складання ЗНО, але й поглиблений рівень знань з обраної дисципліни.
 3. Гарантована підтримка викладача протязі навчання. Викладач допоможе у разі виникнення труднощів, проконсультує, відповість на всі питання, оцінить ваші роботи.
 4. Доступність кожному. Гнучкий графік навчання, доступні ціни, зручні умови оплати.
 5. Рівноцінність очним курсам. Слухачі дистанційних курсів одразу переходять до фінального туру олімпіад, які надають можливість отримання додаткових до 20 балів до одного з ЗНО при вступі в НТУ «ХПІ».

 

Предмети ЗНО за якими ведеться підготовка за дистанційною формою навчання

Ведеться підготовка за наступними дисциплінами за вибором абітурієнта:

 • математика;
 • фізика;
 • хімія; 
 • англійська мова;
 • історія України;
 • українська мова та література.

Незабаром розпочнеться попередній запис, заняття проходитимуть у форматі відеоконференцій за разкладом у вихідні дні та вечірній час!

Заняття почнуться з другого сесестру.

 

Вартість навчання на дистанцийних підготовчих курсах НТУ “ХПІ” в 2021– 2022 навчальному році

1 предмет 2 предмети 3 предмети 4 предмети
Дистанційні курси

Отримуйте +20 до ЗНО*!!!

*Випускники дистанційних підготовчих курсів одразу переходять до фінального туру університетської олімпіади, завдяки якій Ви можете отримати до 20 додаткових балів до балів ЗНО при вступі до НТУ «ХПІ».

 

Реєстрація

Завантажуйте:

 1. Інструкція для подання заяви на навчання на підготовчих курсах*
 2. Банківські реквізити на сплату навчання*
 3. Договір на надання освітніх послуг з повною оплатою**

*Заповнену заяву та фотокопію квитанції відправити за посиланням

**Договір (на повну оплату освітніх послуг) у двох примірниках (заповнений та підписаний) та копію паспорту (без витяга) надсилати на адресу НТУ “ХПІ” (61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ “ХПІ”, підготовче відділення).

.

 

Зв’яжіться з нами!

Телефон для довідок:

+38 (057) 707-62-31

+38 (073) 707-66-34 (пишіть у Telegram)

Пишіть нам: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com

Чекаємо на Вас!

пн.-пт.: 9:00 – 18:00

м. Харків, вул. Кирпичова, 2

НТУ «ХПІ», учбовий корпус 2 (У2)

перший поверх, кімната 102

Інформація для студентів дистанційних курсів:

Інструкція для студента підготовчих курсів.pdf

 

Поширити: