Вступ без НМТ на бюджет!

Вступ до НТУ “ХПІ” без НМТ/ЗНО на виділені бюджетні місця!

Спеціальні умови вступу для абітурієнтів з особливо небезпечних територій та ТОТ.

Для вступників на бакалавра на основі ПЗСО (після 11 класів) місцем реєстрації яких є особливо небезпечні території (територіальні громади визначені на сайті Мінреінтеграції) та ТОТ. Такі вступники мають право замість НМТ/ЗНО складати індивідуальну усну співбесіду в НТУ “ХПІ” та вступати за Квотою-2.

 

Квота-2 в НТУ “ХПІ” це 40% виділених бюджетних місць від 1650 за більш ніж 40 спеціальностями (вивчай всі спеціальності та освітні програми за посиланням: http://vstup.kpi.kharkov.ua/admission/spetsialnosti-ta-osvitni-programy/).

 

НТУ “ХПІ” є одним з лідерів за цим показником серед усіх університетів України!!!

 

Початок прийому заяв та документів, а також проведення співбесід вже з 11 липня!!!

 

Що тобі необхідно зробити для того, щоб вступити:

  • Крок 1 – Перевір на сайті Мінреінтеграції чи відноситься твій населений пункт до територіальної громади, що відноситься до особливо небезпечних територій. Наказом Мінреінтеграції затверджено  перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Станом на 01.07.2022 року до цього переліку входить 310 громад з 9 областей. Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Детальніше на сайті https://minre.gov.ua/
  • Крок 2 – Зв’яжись з нами зателефонувавши або написавши в Telegram, Viber, email; або приходь до нас в Харкові, Полтаві, Чернівцях. Всі контакти офлайн та онлайн приймальних комісій НТУ “ХПІ” ти знайдеш за посиланням http://vstup.kpi.kharkov.ua/contacts/
  • Крок 3 – Подай заяви та документи, а також пройди співбесіду. Це можна зробити, як онлайн та і офлайн. Всі подробиці підкажуть тобі в приймальній комісії.

 

Не хвилюйся. Вступай до ХПІ впевнено! Чекаємо на тебе!

 

Поширити:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.