НТУ “ХПІ” долучається до підтримки найбільш постраждалих категорій вступників (Квота-2)

Квота-2 – визначена частина (в НТУ “ХПІ” = 40%) максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій), яка може бути використана для прийому вступників на основі ПЗСО (після 11 класів) та НРК5 (після коледжу) місце проживання яких:

  • станом на 24 лютого 2022 року задекларовано (зареєстровано) на тимчасово окупованій території (ТОТ), території населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративній межі або які переселилися з неї після 24 лютого 2022 року,
  • в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій станом на 01 липня 2023 року,
  • або тимчасова окупація яких російською федерацією завершилась після 24 лютого 2022 року (деокуповані території !!!).

 

Квота-2 для НТУ «ХПІ» складає 40% від максимального обсягу бюджетних місць, а це більше ніж 800 місць (найбільша кількість по Україні) !

%D0%9D%D0%A2%D0%A3_%D0%A5%D0%9F%D0%86%20%D0%9A%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%B0%202
Завантажити Квота-2.pdf

 

Що дає Квота-2?

  1. Квота-2 дає право на вступ за внутрішніми випробуваннями в НТУ «ХПІ» (співбесіди замість НМТ/ЗНО для тих хто зареєстрований на ТОТ) або за результатами НМТ/ЗНО.
  2. Вступ на виділені бюджетні місця за Квотою-2.

 

Хто має право на Квоту-2?

Особи, місцем проживання яких зареєстровано (задекларовано) на тимчасово окупованій території, території населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі або які переселилися з неї після 01 січня 2023 року.

Особи, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій станом на 01 липня 2023 року, або тимчасова окупація яких російською федерацією завершилась після 24 лютого 2022 року (деокуповані території!), або які переселилися з неї після 24 лютого 2022 року

Користуються спеціальними умовами участі в конкурсі на місця державного або регіонального замовлення на основі ПЗСО або НРК5 за Квотою-2.

 

Як її використати?

  1. Зверніться до приймальної комісії НТУ “ХПІ” для перевірки Ваших документів та надання Вам спеціальної категорії завдяки якій Ви отримаєте спеціальні умови вступу за Квотою-2.
  2. Пройдіть вступні випробування (співбесіда для зареєстрованих на ТОТ), якщо у Вас немає результатів НМТ/ЗНО (якщо вони є, то використайте їх). Дати співбесід Ви зможете узгодити з приймальною комісією.
  3. Подайте заяви на вступ на бюджет в НТУ “ХПІ”.

 

Зв’яжіться з приймальною комісією до 10.07.2023 (до 18:00) для того, щоб встигнути зареєструватися на співбесіду для вступу за Квотою-2.

 

Алгоритм вступу за Квотою-2

Чи маєте Ви документ про освіту виданий навчальними закладами України?

  • Якщо ні – зверніться до освітнього центру Донбас – Крим – Україна НТУ “ХПІ”, ми допоможемо отримати документи про освіту державного зразка.
  • Якщо так, то необхідно пересвідчитися, що Ви маєте право на Квоту-2 за пропискою (реєстрацією):

 

Терміни та дати вступної кампанії

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня.

Подання заяв на проходження співбесіди та творчий конкурс: з 3 липня до 18.00 10 липня.

Проведення співбесід та творчих конкурсів –  з 7 до 18 липня (участь в співбесідах та творчих конкурсах потребує попередньої реєстрації в ЗВО).

Подання заяв для вступу – з 19 липня до 31 липня (основна сесія).

Оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 05 серпня.

Підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 8 серпня.

Зарахування: бюджет – 9 серпня (основна сесія).

 

Зв’яжіться з нами!

Якщо ви прописані на зазначених територіях, то зверніться до приймальної комісії на електронну адресу, по телефону або безпосередньо в НТУ «ХПІ» для підтвердження права на Квоту-2 і отримання подальших інструкцій.

 

Харківський Політех – це місце, де завжди навчалось і навчається багато студентів з Донбасу та Криму!

Сьогодні ХПІ уповноважений заклад, який допоможе тобі у вирішенні всіх питань вступної кампанії!

Обирай! Чекаємо на тебе! Разом назавжди!

 

Поширити: