Від ідеї до інвестора! Сильніше разом!

Для тебе:

  • Україно-турецький координаційний центр науково-технічних досліджень;
  • Центр підтримки технологій та інновацій (TISC);
  • Науковий парк НТУ “ХПІ”;
  • Центр комп’ютерних методів проектування «Тензор».

У тебе є ідея продукту або послуги, яка може вирішити важливу проблему, задовольнить та покращить життя людей? Наука + Інновації + Спільнота в НТУ «ХПІ» з легкістю поєднає тебе з необхідною інформацією, ресурсами та людьми, які допоможуть тобі втілити свою ідею у життя.

 

Якщо в тебе вже є ідея і вона крутиться у тебе в голові, і є навіть команда, то можливості НТУ «ХПІ» допоможуть тобі підтримати твої підприємницькі прагнення. Ми надаємо широкий спектр можливостей для вивчення, обміну, тестування та просування ідей.

 

Ти відкрив цю сторінку, то у тебе точно є ідеї, які ти хочеш реалізувати! Тримай інформацію, яка допоможе тобі це зробити разом з НТУ “ХПІ”.

Стартап-центр “Spark”

Стартап-центр НТУ ХПІ

Стартап-центр “Spark” вперше поєднає школярів, студентів, підприємців та науковців для реалізації їх ідей на локації, яка працюватиме 24/7. Кожен студент ХПІ з легкістю може долучитися до “Spark” та перетворити свою ідею в реальний бізнес-проект.

 

З нами ти дізнаєшся всі подробиці запуску власного стартапу, ми познайомимо тебе з представниками відомих українських та міжнародних стартапів та з засновниками компаній, які на власному досвіді знають, що таке справжній бізнес та як його запустити.

Ми надамо тобі консультації та підтримку у економічних та юридичних питаннях, управлінні бізнесом та командою, маркетингу, менеджменту, рекламі та PR, ефективним комунікаціям, пітчингу, подачі заявок для отримання грантів та фінансування.

«Spark» буде проводити серію навчальних семінарів, які спрямовані на підвищення обізнаності про розвиток підприємництва, організацію власного бізнесу та запуску стартапу. У тебе буде можливість взяти участь у преінкубаційному BootCamp, під керівництвом досвідчених менторів, та пройти серію освітніх семінарів після яких ти набагато легше зможеш орієнтуватися у стартаперському суспільстві та втілювати набуті знання у свій стартап.

R&D LAB

На базі НТУ “ХПІ” вже другий рік поспіль діє освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group (CIG) R&D LAB. Студенти та молоді вчені презентують журі розробки своїх стартапів. За результатами пітчів проходить відбір команд і вони на протязі року отримують стипендію та менторську підтримку від CIG. У фіналі сезону стартап команди презентують готові проекти. Переможець освітньо-стипендіальної програма отримує грант на подальший розвиток свого стартапу.

Переможцями 1-го етапу стали два стартап-проекти “Інноваційний проект: розробка технології виробництва люмінесцентної тротуарної плитки” (Х) отримав фінансування 400 тис. грн. і “Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектора Харкова” (МІТ) 100 тис. грн.

 

Два стартап-проекти стали фіналістами конкурсів стартап-проектів на Всеукраїнському та міжнародному конкурсах: “Система раннього попередження про грозову небезпеку” та “Створення мініатюрних навігаційних систем NaviGO: low-cost mini navigation system for UAV with autonomous mode flight control”.

Приклади успішних кейсів

Представники стартап-руху НТУ “ХПІ”

iCardy

Медичний девайс для постійного моніторингу серця та автоматичного виявлення миготливої аритмії на ранній стадії з точністю більше 99%. При атаці миготливої аритмії девайс одразу сповіщає про це пацієнта/сім’ю або лікаря.

 

Команда iCardy складається з досвідчений, цілеспрямованих та енергійних вчених. Це представники (Е) Євгеній Сокол, Павло Щапов, Михайло Шишкін, Роман Томашевський, В’ячеслав Куліченко, Оксана Севрюкова та (МІТ) Альона Глушко.

 

FB: https://www.facebook.com/iCardyTech/

ELOMIA

Чат-бот зі штучним інтелектом, який спрямовано на підтримку людей з депресією, кому потрібна психологічна підтримка, хто відчуває смуток, самотність або стурбованість. Чат-бот слухає, розуміє і використовує когнітивно-поведінкову терапію для надання психологічної підтримки в будь-який час.

 

Команда складається з молодих та амбітних студентів:
Тарас Погребняк (КІТ) – розробив свій перший стартап в 15 років. Він є автором @startuphunt и колонки «Лучшее с Product Hunt» на Venture Capitals.
Михайло Маркевич (КН) – навчався в Оксфорді, був капітаном команди, яка зайняла призове місце на олімпіаді від Microsoft.
Анастасія Книш – медичний консультант, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами (СГТ).

 

Сайт: elomia.com/team

Інноваційна та наукова студентська діяльність

Невід’ємною частиною життя студентів та молодих вчених ХПІ є наукова діяльність:

  • щороку більше 200 студентів беруть участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук;
  • стають переможцями конкурсів студентських проектів “Харків ‒ місто молодіжних ініціатив”, Всеукраїнських проектів “Авіатор” та “Харчові технології”, Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів “Future of Ukraine”, Міжнародного конкурсу студентів інженерних спеціальностей ICAMES 2019 та HACKATHON;
  • молоді вчені беруть участь у Міжнародних спеціалізованих виставках, наприклад, “Освіта та кар’єра – 2019” і отримують Гран-прі в номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» та міжрегіональних, наприклад, “Освіта та кар’єра”, де отримують дипломи за активну профорієнтаційну роботу;
  • стипендію Президента України на сьогоднішній день отримують 4 студента, стипендію Верховної Ради України – 4 студента, обласну персональну стипендію ім. О.С. Масельського отримують 3 студента;
  • молоді вчені стають Лауреатами премії Президента України для молодих вчених.

Наукова робота у цифрах за останні 5 років:

  • проведено 30 конференцій та семінарів студентів і молодих учених міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівня, які включено до плану МОН України;
  • кількість публікацій за участю студентів – 4655 одиниць;
  • студенти-політехніки отримали 81 патент на винаходи (у співавторстві).

ХПІ завжди підтримує студентів та молодих вчених у науковій та інноваційній діяльності!

Студентські наукові творчі об’єднання

Про студентські наукові гуртки

 

На базі кафедр університету діють студентські наукові об’єднання під керівництвом активних та досвідчених науковців. На сьогоднішній день в ХПІ 82 наукових об’єднання.

 

Для тебе:

  • підвищення рівня професійної підготовки студентів;
  • умови для розвитку творчого потенціалу;
  • розвиток навиків проектної діяльності та командної роботи;
  • підготовка start-up проектів;
  • залучення молоді до грантової діяльності всеукраїнського та міжнародного рівнів:
  • виготовлення дослідних зразків, підготовка навчальних-наочних матеріалів (слайдів, фільмів, макетів) та розробка рекомендацій і пропозицій щодо їх впровадження у практичну діяльність і навчальний процес;
  • участь у фестивалях освіти та науки.

Повний перелік студентських наукових творчих об’єднань:

  1. «Екологічний клуб «Я-Еколюдина».  Кафедра хімічної техніки та промислової екології.
  2. «ELECTROLIUM».  Кафедра передачі електричної енергії.
  3. «Спеціальні розділи з курсу вищої математики».  Кафедра комп’ютерної математики і аналізу даних.
  4. «Welding Universe».  Кафедра зварювання.
  5. «Наукові основи нанобіотехнології в фармації» та «Теоретичні основи біотехнології та біоінженерії». Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії.
  6. «Фундаментальні основи промислової біотехнології». Кафедра біотехнології, біофізики та аналітичної хімії.
  7. «ВСТФ Physics Busters» . Кафедра фізики.
  8. «RoboDev АЕМС». Кафедра автоматизованих електромеханічних систем.
  9. «Моделювання та друк тривимірних об’єктів на 3D принтері». Кафедра  електричних апаратів.
  10. «Electronic tools». Кафедра  комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики.
  11. «GameDev». Кафедра  комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики.
  12. «Цифрова електроніка та програмування». Кафедра  промислової і біомедичної електроніки.
  13. «HardWire». Кафедра  промислової і біомедичної електроніки.
  14. «Програмування мобільних роботів». Кафедра  комп’ютерного моделювання процесів та систем.
  15.  «Сучасна електроніка: створення цікавих електронних пристроїв MicroTech». Кафедра  фізичного матеріалознавства для електроніки та геліоенергетики.
  16. «Менеджмент» (за спеціальністю 073 «Менеджмент»). Кафедра менеджменту та оподаткування.
  17. «Фізика для всіх». Кафедра фізики.
  18. «Vagantes» . Кафедра технології жирів та продуктів бродіння.
  19. «Інноваційні харчові технології» . Кафедра технології жирів та продуктів бродіння.
  20. «Школа органічного синтезу і хімічних технологій». Кафедра органічного синтезу і нанотехнологій.
  1. «Теплоенергетика та енергоефективність» (за спеціальністю 144 «Теплоенергетика»). Кафедра теплотехніки та енергоефективних технологій.
  2. «Міжнародні економічні відносини» (за спеціальністю 292 «Міжнародні  економічні відносини»). Кафедра менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин.
  3. «Економіка» (за спеціальністю 051 «Економіка»). Кафедри:  менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин, економіки і маркетингу та економічної кібернетики та маркетингового менеджменту.
  4. «Фізичні процеси та явища – основа фізичного експерименту» . Кафедра фізики.
  5. «Застосування мікроконтролерів у фізичному експерименті» . Кафедра фізики.
  6. «Маркетинг» (за спеціальністю 075 «Маркетинг»). Кафедри економіки та маркетингу та економічної кібернетики та маркетингового менеджменту.
  7. «Облік та оподаткування» (за спеціальністю 071 «Облік та оподаткування»). Кафедра економічного аналізу та обліку.
  8. «Бізнес та фінанси» та «Фінансовий простір». Кафедра міжнародного бізнесу та фінансів.
  9. «Проблеми та перспективи розвитку фінансового контролінгу». Кафедра міжнародного бізнесу та фінансів.
  10. «Економічна теорія». Кафедра загальної економічної теорії.
  11. «Сучасна економічна теорія». Кафедра загальної економічної теорії.
  12. «Підприємницька діяльність». Кафедра комерційної, торгівельної та підприємницької діяльністю.
  13. «Системний підхід у розрахункових процедурах транспортної логістики та багатокритеріальної оптимізації». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  14. «Сучасні наукові методи прогнозування та планування результатів виробничої діяльності бізнес-систем». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  15. «Інтелектуальні технології обробки інформації та прийняття рішень в умовах ризику». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  16. «Системологія, математичні моделі системних досліджень в межах міждисциплінарних наукових робіт». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  17. «Проблеми управління ІТ-проектами». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  18. «Методи та моделі віртуалізації систем паралельної обробки даних». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  19. «Методи та моделі дослідження якості програмного забезпечення з використанням елементів теорії інтелекту». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  20. «Дослідження проблем інформаційного пошуку на ресурсах електронної торгівлі». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  1. «Інформаційні технології управління системами в умовах невизначеності». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  2. «Інформаційні технології для повсякденної діяльності НПП ВНЗ». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  3. «Методи та моделі формування баз знань в межах KMS». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  4. «Системний аналіз та оптимізація процесів управління функціонування і розвитком сучасних бізнес-систем». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  5. «Комплексне оцінювання багатоознакових об’єктів і процесів». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  6. «Інформаційні технології стратегічного управління розвитком складних організаційно-технічних систем». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  7. «Моделювання та аналіз бізнес-систем та бізнес-процесів.  Теоретичні та практичні аспекти». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  8. «Оптимізація процесів управління мережевими ресурсами в розподілених комп’ютерних інформаційно-управляючих системах». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  9. «Моделі, методи та засоби розробки програмного забезпечення на основі використання корпоративних знань та якісної підготовки персоналу ІТ-компаній». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  10. «Проблеми інформаційного пошуку та інтелектуального аналізу даних на електронних ресурсах». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  11. «Розподілені системи підтримки прийняття стратегічних рішень». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  12. «Багатоагентні моделі та методи збору та видобування інформації». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  13. «Дослідження моделей та алгоритмів конструювання траєкторії руху об’єкта в складних умовах з використанням сучасних IT-технологій». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  14. «Моделі і методи побудови адаптивних систем електронного навчання». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  15. «Проблеми ідентифікації бізнес-інформації для підтримки прийняття рішень в умовах ризику та невизначеності». Кафедра програмної інженерії та інформаційних технологій управління.
  16. «Фізика в дослідах та демонстраціях». Кафедра фізики.
  17. «Фізика. До та після Енштейна». Кафедра фізики.
  18. «Віртуальні лабораторні роботи та лекційні демонстрації». Кафедра фізики.
  19. «Відеофізика та наноструктури». Кафедра фізики.
  1. «Історія фізики та техніки». Кафедра фізики.
  2. «Актуальні питання страхування». Кафедра міжнародного бізнесу та фінансів.
  3. «Історик». Кафедра українознавства, культурології та історії науки.
  4. «Актуальні проблеми прикладної та комп’ютерної лінгвістики». Кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем.
  5. «Педагогічні студії». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  6. «Наукові дослідження в менеджменті». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  7. «Організаційна та професійна психологія». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  8.  «Дослідження проблем загальної та вікової психології». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  9.  «Коучінгові техніки в діяльності практичного психолога». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  10.  «Ігрові та тренінгові технології в психологічній практиці». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  11.  «Психолого-педагогічні проблеми лідерства». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  12.  «Лідерство в студентському середовищі». Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна.
  13. «Правознавець». Кафедра права.
  14. «Абетка права». Кафедра права.
  15. «Особливості граматики усного мовлення» (англійська мова). Кафедра ділової іноземної мови та перекладу.
  16. «З’єднання». Кафедра фізичного виховання.
  17. «Українське суспільство: очами соціологів і політологів». Кафедра соціології і політології.
  18. «Комплексні інновації харчової та хімічної інженерії». Кафедра інтегрованих технологій, процесів та апаратів.
  19. «Залізничний транспорт». Кафедра електричного транспорту та тепловозобудування.
  20. «Електричний транспорт». Кафедра електричного транспорту та тепловозобудування.

Більше інформації про стартап-рух, інноваційну та наукова студентська діяльність 

 

Сайт

Подобається? Приєднуйся до НТУ "ХПІ"!

Вступна кампанія починається з розуміння того, ким ти хочеш бути.
Для цього необхідно розібратися, що обрати, куди та як необхідно подати заяви.
Ми розробили зручний і зрозумілий онлайн-сервіс для вступників.
Пройди свій шлях! Обери: напрям > спеціальність > освітню програму.

Поширити: