Комфортабельні студентські гуртожитки для твого проживання!

 

Для тебе:

  • 15 гуртожитків;
  • 6325 місця в гуртожитках;
  • можливість оформлення житлової субсидії;
  • дозвілля у кожному гуртожитку;
  • високошвидкісний інтернет;
  • кімнати відпочинку;
  • 24/7 підтримка адміністрації;
  • інфраструктура міста.

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 1

Побудований у 1931 році. 5-и поверховий гуртожиток коридорного типу розділений на 10 секцій. Знаходиться на території комплексу «Гігант». В гуртожитку розташована дирекція студмістечка, медичний пункт, медичний центр. Гуртожиток розбитий на групу секцій, що мають окремий вхід та управління. Кухні, туалети та умивальні кімнати на кожному поверсі, душові на 1-му поверсі. Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку. Встановлено відеонагляд входу в гуртожиток та на поверхах. Додаткові побутові послуги – є пральня.

Гуртожитки НТУ "ХПІ" 1
Гуртожитки НТУ "ХПІ" 2

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 2

Гуртожиток поліпшених умов. 9-ти поверхова будівля обладнана 2 –ма сучасними ліфтами. Знаходиться поблизу станції метрополітену «Академіка Павлова». Проведено капітальний ремонт всіх служб, приміщень та житлових кімнат. В кожній житловій кімнаті є санвузол з туалетом та душовою, кухня загальна по 2 на кожному поверсі. Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку. Встановлено відеонагляд входу в гуртожиток та на поверхах.

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 7

Побудований у 1986 році.Знаходиться на території комплексу «Олексіївський». 9-ти поверховий гуртожиток обладнаний 2-ма ліфтами, блочного типу – по дві кімнати в блоці.Проведено капітальний ремонт всіх служб, приміщень. В кожному блоці є санвузол з туалетом та душовою, кухня загальна – по 2 на кожному поверсі. Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку. Встановлено відеонагляд входу в гуртожиток та на поверхах.

Гуртожитки НТУ "ХПІ" 2 1
Гуртожитки НТУ "ХПІ" - 83

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 11

Побудований у 1968 році 5-и поверховий гуртожиток коридорного типу. Знаходиться на території комплексу «Олексіївький». Кухні, туалети та умивальні кімнати – на кожному поверсі, душові на 1-му поверсі. Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку.

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 12

Побудований у 1996 році 5-и поверховий гуртожиток коридорного типу. Знаходиться на території комплексу «Олексіївський». Кухні, туалети та умивальні кімнати – на кожному поверсі, душові – на 1-му поверсі.Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку.

Гуртожитки НТУ "ХПІ" - 80
Гуртожитки НТУ "ХПІ" - 82

Гуртожиток НТУ “ХПІ” № 15

Побудований у 1971 році. Знаходиться поблизу станції метрополітену «Академіка Барабашова». 5-ти поверховий гуртожиток, блочного типу – по чотири кімнати в блоці. Санвузол з туалетом і душовою – на два блоки розташований в коридорі, кухня загальна – по 2 на кожному поверсі. Є спортивні кімнати, кімнати для занять та відпочинку. Встановлено відеонагляд входу в гуртожиток та на поверхах.


Більше інформації про ціни на проживання, порядок поселення та умов ви знайдете на сайті Студмістечка НТУ “ХПІ”:

 

Сайт студмістечка

 

Подобається? Приєднуйся до НТУ "ХПІ"!

Вступна кампанія починається з розуміння того, ким ти хочеш бути.
Для цього необхідно розібратися, що обрати, куди та як необхідно подати заяви.
Ми розробили зручний і зрозумілий онлайн-сервіс для вступників.
Пройди свій шлях! Обери: напрям > спеціальність > освітню програму.

Поширити: