Підготовчі курси НТУ «ХПІ» для абітурієнтів з тимчасово окупованої території України

З метою надання допомоги в організації зарахування і навчання осіб, які завершили навчання у закладах загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях після квітня 2014 року, на підготовчих курсах закладів вищої освіти, в яких діють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», з наступним вступом на навчання.

 

Запрошуємо слухачів з тимчасово окупованій території України на дистанційні курси НТУ «ХПІ» підготовки . Дистанційна освіта – це навчання за допомогою інтернет-технологій. Слухачі курсів отримують доступ до навчального сайту і матеріалів в електронному форматі: підручникам, методичним вказівкам, наочному матеріалу, презентаціям, контрольним і тестовим завданням. Незважаючи на віддаленість слухачів від викладача та відсутність живого спілкування, навчання на дистанційних курсах є достатньо ефективним через систему консультацій в режимі «питання-відповідь». Викладачам можна задати будь-які питання щодо проблемних завдань курсу через навчальний сайт або електронну пошту, та отримати розгорнуту відповідь з роз’ясненнями та коментаріями.

 

Що таке дистанційна підготовка?

Сьогодні дистанційне навчання стає все більш популярними і має великий попит серед абітурієнтів і студентів у всьому світі завдяки наступним перевагам:

 • навчання в індивідуальному темпі – швидкість вивчення встановлюється самим учням залежно від його особистих обставин і потреб;
 • свобода і гнучкість – учень може вибрати будь-який з дистанційних курсів навчання або декілька курсів, а також самостійно планувати час, місце і тривалість занять, не залежати від розкладу учбових занять;
 • доступність – незалежність від географічного положення слухача дозволяє не обмежувати себе в освітніх потребах та якісній підготовці до ЗНО та навчатись з будь-якого міста України;
 • мобільність – ефективна реалізація зворотного зв’язку між викладачем і слухачем, що забезпечує якісну підготовку слухачів до ЗНО та оперативне вирішення проблемних питань та завдань;
 • технологічність – використання в освітньому процесі новітніх досягнень інформаційних і телекомунікаційних технологій;
 • соціальне рівноправ’я – рівні можливості отримання освіти незалежно від місця мешкання, стану здоров’я і матеріальної забезпеченості слухача.

 

Наші підготовчі курси забезпечують:

 1. Гарантований результат дистанційного навчання завдяки інтерактивним технологіям, ретельно складеному учбовому та методичному матеріалу, практичним завданням і підтримці професійного викладача.
 2. Висока якість дистанційних курсів, над створенням яких працюють тільки висококваліфіковані викладачі, дозволять отримати не лише актуальні знання, які потрібні для успішного складання ЗНО, але й поглиблений рівень знань з обраної дисципліни.
 3. Гарантована підтримка викладача протязі навчання. Викладач допоможе у разі виникнення труднощів, проконсультує, відповість на всі питання, оцінить ваші роботи.
 4. Доступність кожному. Гнучкий графік навчання, доступні ціни, зручні умови оплати.
 5. Рівноцінність очним курсам. Слухачі дистанційних курсів одразу переходять до фінального туру олімпіад, які надають можливість отримання додаткових до 20 балів до одного з ЗНО при вступі в НТУ «ХПІ».

 

Предмети за якими ведеться підготовка за дистанційною формою навчання

Ведеться підготовка за наступними дисциплінами за вибором абітурієнта:

 • математика;
 • фізика;
 • хімія; 
 • англійська мова;
 • історія України;
 • українська мова та література.

 

Навчання на дистанцийних підготовчих курсах для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій здійснюються на БЕЗОПЛАТНІЙ для слухачів основі 

Отримуйте +20 до ЗНО*!!!

*Випускники дистанційних підготовчих курсів одразу переходять до фінального туру університетської олімпіади, завдяки якій Ви можете отримати до 20 додаткових балів до балів ЗНО при вступі до НТУ «ХПІ».

 

Реєстрація на підготовчі курси для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій :

1. Заповніть заяву (освітню декларацію) та завантажте фотокопію документів, що підтверджують особу заявника, освіту та проживання на тимчасово окупованій території України за посиланням.

2. На свою електронну пошту, вказану у заяві, Ви отримаєте лист з інструкціями

 

 

Зв’яжіться з нами!

Телефон для довідок:

+38 (057) 707-62-31

+38 (073) 707-66-34

Пишіть нам: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com

Чекаємо на Вас!

пн.-пт.: 9:00 – 17:00

м. Харків, вул. Кирпичова, 2

НТУ «ХПІ», учбовий корпус 2 (У2)

перший поверх, кімната 109

Інформація для студентів дистанційних курсів:

Після відправлення форми чекайте лист на свою електронну адресу

 

Поширити: