Дистанційні курси НТУ «ХПІ» з підготовкою до НМТ (на час воєнного стану 2021-2022н.р.), а також до +10 балів для вступу*

Курси працювали в якості пілотного проекту травень – червень 2022р.

Актуальна інформація щодо підготовки до ЗНО/НМТ 2023р. на сторінці Підготовчих курсів 2022-23 н.р. за посиланням http://vstup.kpi.kharkov.ua/pidgotovche-viddilennia/pidhotovchi-kursy-do-zno/

Запрошуємо слухачів з будь-яких міст та областей України на дистанційні курси НТУ «ХПІ» підготовки до НМТ. Дистанційна освіта – це навчання за допомогою інтернет-технологій. Незважаючи на віддаленість слухачів від викладача, навчання на дистанційних курсах є достатньо ефективним. Викладачам можна задати будь-які питання щодо проблемних завдань курсу, та отримати розгорнуту відповідь з роз’ясненнями та коментарями.

*Випускники дистанційних підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації можуть отримати до 10 додаткових балів до конкурсного балу при вступі до НТУ «ХПІ» на 1 курс бакалаврату на основі ПЗСО на спеціальності, що користуються особливою підтримкою (відмічені позначкою “лайк” 👍 за посиланням).

 

Зареєструватись

 

 

Що таке дистанційна підготовка до НМТ?

Сьогодні дистанційне навчання стає все більш популярними і має великий попит серед абітурієнтів і студентів у всьому світі завдяки наступним перевагам:

 • навчання в індивідуальному темпі – швидкість вивчення встановлюється самим учням залежно від його особистих обставин і потреб;
 • свобода і гнучкість – учень може вибрати будь-який з дистанційних курсів навчання або декілька курсів, а також самостійно планувати час, місце і тривалість занять, не залежати від розкладу учбових занять;
 • доступність – незалежність від географічного положення слухача дозволяє не обмежувати себе в освітніх потребах та якісній підготовці до НМТ та навчатись з будь-якого міста України;
 • мобільність – ефективна реалізація зворотного зв’язку між викладачем і слухачем, що забезпечує якісну підготовку слухачів до НМТ та оперативне вирішення проблемних питань та завдань;
 • технологічність – використання в освітньому процесі новітніх досягнень інформаційних і телекомунікаційних технологій;
 • соціальне рівноправ’я – рівні можливості отримання освіти незалежно від місця мешкання, стану здоров’я і матеріальної забезпеченості слухача.

 

Наші дистанційні курси забезпечують:

 1. Гарантований результат дистанційного навчання завдяки інтерактивним технологіям, ретельно складеному учбовому та методичному матеріалу, практичним завданням і підтримці професійного викладача.
 2. Висока якість дистанційних курсів, над створенням яких працюють тільки висококваліфіковані викладачі, дозволять отримати не лише актуальні знання, які потрібні для успішного складання НМТ, але й поглиблений рівень знань з обраної дисципліни.
 3. Гарантована підтримка викладача протягом навчання. Викладач допоможе у разі виникнення труднощів, проконсультує, відповість на всі питання, оцінить ваші роботи.
 4. Доступність кожному.
 5. Рівноцінність очним курсам. Випускники дистанційних підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації можуть отримати до 10 додаткових балів при вступі до НТУ «ХПІ».

 

Предмети НМТ та ЗНО за якими ведеться підготовка за дистанційною формою навчання

Ведеться підготовка за наступними дисциплінами за вибором абітурієнта:

 • математика;
 • українська мова;
 • історія України.

 

Заняття проходитимуть у форматі відеоконференцій згідно з розкладом у вихідні дні та вечірній час!

 

Розклад навчання на дистанційних підготовчих курсах НТУ “ХПІ” в 2021– 2022 навчальному році на час воєнного стану

Заняття проходитимуть у форматі відеоконференції у програмі Google Meet

Термін навчання, міс. Кількість академічних годин на тиждень Термін навчання** Розклад
 • математика
1 6  червень понеділок, середа, четвер з 17-00
 • українська мова
1 3  червень субота з 13-00
 • історія України
1 6  червень понеділок, середа, п’ятниця з 10-00

** реєстрація продовжена.

 

Отримуйте +10* до конкурсного балу при вступі в 2022 році!!!

*Випускники дистанційних підготовчих курсів за результатами підсумкової атестації можуть отримати до 10 додаткових балів до конкурсного балу при вступі до НТУ «ХПІ» на 1 курс бакалаврату на основі ПЗСО на спеціальності, що користуються особливою підтримкою (відмічені позначкою “лайк” 👍 за посиланням).

 

Реєстрація за посиланням

https://forms.gle/VeEX7TeYUzfY8q4Y7

 

Зв’яжіться з нами!

Телефон для довідок (пн-пт з 10 до 17):  

+38 (073) 707-66-34 (також пишіть у Telegram)

Пишіть нам: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com

Чекаємо на Вас!

пн.-пт.: 9:00 – 18:00

Інформація для студентів дистанційних курсів:

Після відправлення форми чекайте на лист на свою електронну адресу

 

Поширити: