• 25 видів спорту БЕЗКОШТОВНО;
  • заняття проводяться в унікальній сучасній будівлі, що відноситься до бази Олімпійської підготовки;
  • легкоатлетичний манеж, два басейни(у тому числі 50-метровий плавальний басейн), ігровий зал, спеціалізовані зали для боротьби, гімнастики, настільного тенісу, аеробіки, тренажерні зали, стадіон з ігровими майданчиками для тенісу, міні футболу і баскетболу, занять гімнастикою, легкою атлетикою, футболом;
  • висококваліфіковані викладачі;
  • шлях від новачка до Кандидата та Майстра спорту України, Призера або Чемпіоном міжнародних змагань, Олімпійських Ігор.

Кожний студент 1- го курса сам обирає за власним бажанням спортивну секцію. Щоденно понад 2000 студентів мають можливість з задоволенням займатися фізичним вихованням та спортом. Починаючи з першого заняття на 1-му курсі, під керівництвом викладачів кафедри, студент може втілити свою мрію у спорті.

• спеціальна медична група.

Рік у рік проводиться Спартакіада НТУ «ХПІ», де студенти мають змогу захищати честь свого підрозділу!
Керівництво університету завжди підтримує спортсменів та пишається їх здобутками!

Спортивні досягнення та перемоги наших студентів

Двоє наших політехніків — студентка факультету соціально-гуманітарних технологій ХПІ, срібна призерка юнацьких Олімпійських ігор-2018 Анастасія Прозорова, студент факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії ХПІ Михайло Махновський, багаторазовий Чемпіон України Валерій Атращенков взяли участь в товариському матчі з бадмінтону з командою Болгарії. Вони виступили в складі збірної України і за підсумком змагань виграли з рахунком 3-2.

Спорт в НТУ "ХПІ" бадмінтон
Перемоги бадмінтоністів ХПІ (Фото — федерація бадмінтону України)

Спорт НТУ ХПІ «Золото» міжнародного турніру з карате
«Золото» міжнародного турніру з карате

Студент факультету соціально-гуманітарних технологій ХПІ Олександр Кічерман став учасником 13-го міжнародного турніру з карате «Edu-do Cup 2020» серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих, який відбувся в Естонії. За підсумками змагань він зайняв I місце у дорослій категорії номінації «куміте» до 75 кг.

Студентка Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу НТУ «ХПІ» Єлизавета Вакарева взяла участь в Золотому фіналі Кубка світу 2019 з плавання в ластах (Golden Final CMAS Finswimming World Cup 2019), який проходив у Польщі. За підсумками турніру вона завоювала дві медалі: «срібло» в естафетному плаванні (4 по 100 м.) та «бронзу» на дистанції 400 м.

Спорт в НТУ ХПІ плавання призери
Студентка ХПІ виборола «срібло» і «бронзу» Кубка світу з плавання

Спорт ХПІ армреслінг Дворазове «срібло» з пара-армрестлінгу
Дворазове «срібло» з пара-армрестлінгу

У Румунії відбувся Чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і Чемпіонат світу серед спортсменів з обмеженими можливостями (ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору і слуху). Студентка НТУ «ХПІ» Юлія Гадаєва (група МІТ-27) здобула дві срібні медалі Чемпіонату світу з пара-армрестлінгу в категорії до 65 кг.

Для цінителів баскетболу у нас є своя команда БК “Політехнік”, яка приймає участь у баскетбольних змаганнях та займає призові місця!