Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників 2019

Отримай до +20 балів до ЗНО!*

Запрошуємо взяти участь у олімпіаді НТУ «ХПІ», що проводитиметься в рамках Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників (на основі повної загальної середньої освіти), які мають бажання вступати на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності. Переможці II (очного) туру олімпіади отримають до +20 балів до одного з предметів ЗНО.

 

Результати II (очного) туру

Чекаємо на Вас з 03.06.2019 в НТУ “ХПІ” для отримання сертифікатів.

Адреса: м.Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ “ХПІ”, корпус У2, 1 пов., 106 аудиторія.

З собою мати: документ, що засвідчує особу та одне фото 3х4.

Прізвище Ім’я По-батькові Дисципліна Оцінка Додаткові бали (до предмету ЗНО)
1 Алабова Вікторія Юріївна математика 99 20
2 Алакоз Дмитро Федорович математика 100 20
3 Александрова Поліна Олександрівна математика 99 20
4 Алієв Роман Денисович фізика 96 20
5 Аржевікін Микита Сергійович математика 99 20
6 Арінкін Євгеній Вікторович математика 100 20
7 Баландін Роман Сергійович математика 90 15
8 Балишев Кирило Іванович хімія 100 20
9 Безсудний Ігор В’ячеславович фізика 100 20
10 Белицький Дмитро Олександрович фізика 99 20
11 Бєляєв Олексій Павлович математика 0 0
12 Бєсєдін Юрій Іванович фізика 94 19
13 Бєсова Анна Олексіївна українська мова 99 20
14 Білошенко Владислав Олександрович українська мова 95 20
15 Богданов Іван Анатолійович англійська мова 90 15
16 Богута Станіслав Сергійович фізика 98 20
17 Бойко Олександр Валерійович українська мова 75 0
18 Бойко Вячеслав Ігорович українська мова 94 19
19 Бондарук Карина Віталіївна українська мова 90 15
20 Боровик Анастасія Віталіївна українська мова 99 20
21 Боровинська Юлія Дмитрівна українська мова 99 20
22 Бранчук Андрій Анатолійович біологія 97 20
23 Бранчук Ілля Анатолійович фізика 90 15
24 Бровкін Богдан Олегович фізика 98 20
25 Букша Тарас Ігорович українська мова 93 18
26 Бурова Тетяна Андріївна математика 100 20
27 Буряк Артем Сергійович англійська мова 90 15
28 Важненко Катерина Дмитрівна українська мова 99 20
29 Вакін Владислав Андрійович математика 96 20
30 Вакуленко Антон Сергійович математика 99 20
31 Валієв Валерій Володимирович математика 98 20
32 Веремійчук Микита Андрійович фізика 92 17
33 Веселков Антон Павлович англійська мова 92 17
34 Ворвуль Євгеній Олександрович українська мова 90 15
35 Воронов Дмитро Валерійович біологія 98 20
36 Гаврілова Марія Олександрівна українська мова 93 18
37 Галюта Олександр Костянтинович математика 95 20
38 Гасенко Аліна Віталіївна хімія 55 0
39 Гладченко Денис Андрійович математика 100 20
40 Гололобов Андрій Олексійович біологія 79 0
41 Гранкіна Анастасія Володимирівна українська мова 91 16
42 Григалашвілі Максим Тамазійович математика 91 16
43 Григор’єв Владислав Вікторович фізика 25 0
44 Григоров Михайло Валерійович хімія 99 20
45 Грюков Артем Михайлович математика 98 20
46 Гуренко Даніїл Максимович математика 100 20
47 Данилова Аріна Родіонівна математика 100 20
48 Данильченко Антон В’ячеславович фізика 100 20
49 Дзюба Дар”я Олександрівна біологія 99 20
50 Дідик марія Богданівна українська мова 97 20
51 Дорофєєв Микита Олександрович українська мова 97 20
52 Дяченко Максим Сергійович англійська мова 91 16
53 Євсін Григорій Андрійович українська мова 95 20
54 Єпашнікова Поліна Максимівна фізика 95 20
55 Єфрємов Валерій Костянтинович українська мова 96 20
56 Жигілій Марія Володимирівна українська мова 98 20
57 Журавльов Дмитро Андрійович фізика 94 19
58 Журавльов Павло Павлович англійська мова 90 15
59 Забудько Іван Олегович математика 100 20
60 Задачина Катерина Михайлівна англійська мова 92 17
61 Зайцева Марія Юріївна фізика 93 18
62 Заночкін Артем Вадимович математика 98 20
63 Зарічний Ернест Дмитрович фізика 94 19
64 Захарова Маргарита Самвелівна українська мова 97 20
65 Заярний Ілля Павлович англійська мова 90 15
66 Зеров Олександр Олександрович математика 100 20
67 Зібаров Дмитро Владиславович фізика 97 20
68 Зімненко Віра Володимирівна математика 100 20
69 Зозуля Богдан Вікторович математика 99 20
70 Зуй Євген Олександрович хімія 100 20
71 Іваха Олександра Борисівна математика 95 20
72 Івченко Павло Петрович хімія 98 20
73 Ільченко Олексій Сергійович Історія 75 0
74 Ісмаілова Аміна Максимівна англійська мова 92 17
75 Капусник Діана Едуардівна математика 95 20
76 Катрич Кирило В’ячеславович математика 59 0
77 Кафаров Самір Ельханович фізика 90 15
78 Кацала Марія Юріївна математика 90 15
79 Каюк Анастасія Євгенівна математика 98 20
80 Кириченко Олександр Олегович українська мова 94 19
81 Ківа Андрій Олександрович українська мова 98 20
82 Ківа Владислав Олександрович українська мова 97 20
83 Кобець Тетяна Олексіївна англійська мова 92 17
84 Козуб Денис Володимирович англійська мова 98 20
85 Колембет Євгеній Сергійович математика 100 20
86 Колісник Євген Анатолійович хімія 98 20
87 Коляндра Дмитро Олександрович математика 100 20
88 Конєв Олександр Миколайович математика 99 20
89 Копельович Кирило Дмитрович фізика 99 20
90 Коптєв Павло Владиславович математика 100 20
91 Коробко Іван Вікторович математика 100 20
92 Корольов Антон Геннадійович українська мова 97 20
93 Корсун Ілля Олегович українська мова 97 20
94 Котляров Володимир Олександрович математика 97 20
95 Крамаренко Ігор Миколайович хімія 98 20
96 Красіленко Вікторія Володимирівна Історія 91 16
97 Кривий Максим Володимирович математика 94 19
98 Кряжок Іван Сергійович українська мова 91 16
99 Куликов Ілля Якович фізика 91 16
100 Куліш Олег Віталійович математика 100 20
101 Кутєпов Данило Дмитрович математика 100 20
102 Кушнирь Олег Михайлович математика 100 20
103 Ларіна Олена Вікторівна українська мова 96 20
104 Левченко Микита Юрійович хімія 95 20
105 Левченко Данило Олександрович математика 100 20
106 Леонтьєв Нікіта Валерійович математика 100 20
107 Лепетуха Катерина Олексіївна українська мова 98 20
108 Лисенко Андрій Андрійович українська мова 98 20
109 Лихожон Олександр Вадимович фізика 96 20
110 Літвінов Владислав Юрійович математика 70 0
111 Лобанов Олександр Сергійович англійська мова 94 19
112 Лобза Дмитро Сергійович фізика 93 18
113 Луговий Олександр Євгенович математика 98 20
114 Лучка Ганна Павлівна математика 99 20
115 Лучко Максим Олексійович українська мова 90 15
116 Мажирин Андрій Євгенійович математика 90 15
117 Манжелєй Олександр Валерійович англійська мова 98 20
118 Манченко Єлизавета Віталіївна математика 99 20
119 Маслова Аліса Сергіївна математика 100 20
120 Мизюк Яна Василівна біологія 100 20
121 Микулінська Дарина Олександрівна українська мова 98 20
122 Михайлов Максим Денисович англійська мова 95 20
123 Міркушов Георгій Володимирович математика 100 20
124 Міронов Олександр Євгенович українська мова 90 15
125 Мірошниченко Михайло Денисович математика 96 20
126 Момот Максим Олегович українська мова 96 20
127 Мосієвич Олег Максимович математика 100 20
128 Муждабаєв Алім Євгенович українська мова 95 20
129 Найдьон Костянтин Олександрович фізика 90 15
130 Нестеренко Аліса Дмитрівна англійська мова 90 15
131 Нехаєв Євгеній Русланович англійська мова 92 17
132 Нехай Денис Юрійович біологія 95 20
133 Ніконова Анастасія Юріївна англійська мова 93 18
134 Новак Ганна Олександрівна українська мова 94 19
135 Обідченко Вікторія Валеріївна українська мова 71 0
136 Огу Стефані Іфома математика 99 20
137 Олійник Дмитро Юрійович українська мова 90 15
138 Олійник Ілля Геннадійович англійська мова 90 15
139 Орєхов Олег Віталійович фізика 91 16
140 Орлов Микита Анатолійович математика 37 0
141 Орлова Аліна Ігорівна математика 100 20
142 Орлова Влада Станіславівна фізика 100 20
143 Панаріна Вероніка Дмитрівна українська мова 98 20
144 Первой Іван Олексійович українська мова 97 20
145 Перебийніс Данило Сергійович математика 98 20
146 Петренко Михайло Олегович хімія 95 20
147 Петряєв Вадим Олександрович хімія 94 19
148 Підопригора Ілля Володимирович математика 99 20
149 Платаний Вадим Андрійович математика 100 20
150 Плеханов Микита Вадимович математика 90 15
151 Плясун Андрій Олександрович українська мова 96 20
152 Подгурський Дмитро Олегович фізика 90 15
153 Полохов Владислав Олександрович математика 92 17
154 Поляков Кирило Сергійович українська мова 95 20
155 Попова Ксенія Володимирівна історія України 96,5 20
156 Прилуцький Олексій Вадимович фізика 100 20
157 Присяжнюк Кирило Андрійович фізика 98 20
158 Пруцев Олексій Сергійович хімія 98 20
159 Пунько Вадим Сергійович хімія 99 20
160 Пшонка Анна Валеріївна українська мова 98 20
161 Ракова Тетяна Олексіївна фізика 96 20
162 Реброва Анастасія Олексіївна математика 100 20
163 Ребрунова Маргарита Михайлівна фізика 96 20
164 Решетников Кирило Дмитрович українська мова 90 15
165 Рижкова Ганна Юріївна українська мова 94 19
166 Рівас Сіваш Максим Рікардович англійська мова 92 17
167 Рокитениць Гліб Володимирович англійська мова 94 19
168 Романов Олександр Олександрович англійська мова 52 0
169 Руднєва Софія Олександрівна математика 99 20
170 Рябик Олексій Андрійович математика 100 20
171 Рябокінь Євгеній Віталійович математика 90 15
172 Сагайдак Артем Андрійович українська мова 98 20
173 Самойлова Єва Андріївна біологія 78 0
174 Сахнюк Дар’я Миколаївна біологія 75 0
175 Свєчніков Іван Ігорович фізика 95 20
176 Свінцова Дар’я Олександрівна українська мова 94 19
177 Святна Вікторія Вікторівна Історія 95 20
178 Святодух Ліка Андріївна фізика 99 20
179 Седюк Єлизавета Валеріївна математика 100 20
180 Селюков Іван Сергійович математика 91 16
181 Семененко Владислав Юрійович математика 98 20
182 Семенко Ілля Олексійович англійська мова 90 15
183 Семець Олексій Костянтинович математика 94 19
184 Семілетов Андрій Ігорович математика 100 20
185 Сергородцев Ілля Дмитрович фізика 91 16
186 Симоненко Микита Олексійович фізика 100 20
187 Сізов Микита Олексійович математика 90 15
188 Скиба Діана Володимирівна українська мова 99 20
189 Скоморохов Андрій Сергійович математика 90 15
190 Скорик Владислав Миколайович українська мова 95 20
191 Слободянюк Олена Сергіївна біологія 77 0
192 Соколова Світлана Дмитрівна фізика 90 15
193 Соловйова Єлизавета Олександрівна українська мова 98 20
194 Сорокін В’ячеслав Романович українська мова 94 19
195 Сорокотяга Анна Віталіївна хімія 93 18
196 Соскіда Денис Віталійович математика 98 20
197 Старкова Лідія Костянтинівна математика 100 20
198 Строганов Микита Олександрович математика 100 20
199 Таланцев Михайло Євгенійович фізика 94 19
200 Тарадай Максим Вадимович фізика 100 20
201 Тарусін Володимир Володимирович математика 100 20
202 Тархін Ілля Олегович фізика 98 20
203 Твердохлєбов Даніїл Васильович англійська мова 93 18
204 Ткаченко Богдан Сергійович математика 100 20
205 Третяк Владислав Володимирович математика 90 15
206 Третяк Валерій Володимирович математика 99 20
207 Трохимчук Ілля Миколайович хімія 97 20
208 Тюріна Сніжана Олегівна математика 92 17
209 Ушкац Микита Станіславович англійська мова 94 19
210 Федоренко Максим Олександрович математика 99 20
211 Федорова Ірина Олександрівна математика 99 20
212 Філатов Владислав Сергійович українська мова 96 20
213 Філіппов Денис Едуардович математика 100 20
214 Фролова Вероніка Костянтинівна англійська мова 90 15
215 Халамай Софія Станіславівна українська мова 98 20
216 Харченко Максим Вікторович англійська мова 100 20
217 Юсупов Дмитро Олександрович біологія 77 0
218 Хлєбніков Андрій Вадимович математика 100 20
219 Хлопов Олександр Павлович математика 96 20
220 Хотинський Ігор Олександрович українська мова 94 19
221 Цвєтков Кирило Олександрович математика 99 20
222 Цілуйко Андрій Вікторович математика 98 20
223 Чаленко Олексій Олександрович математика 100 20
224 Чаплигіна Любов Вікторівна українська мова 95 20
225 Червоточенко Анастасія Володимирівна фізика 97 20
226 Червяцова Олена Андріївна математика 100 20
227 Черкашин Владислав Максимович фізика 90 15
228 Черкашин Георгій Вадимович хімія 44 0
229 Чернишов Олексій Віталійович англійська мова 90 15
230 Чернов Сергій Андрійович українська мова 91 16
231 Чикарда Ілля Валентинович англійська мова 90 15
232 Шалимов Олександр Валерійович англійська мова 94 19
233 Шамов Дмитро Глібович українська мова 90 15
234 Шевель Артем Віталійович математика 100 20
235 Шейко Максим Олексійович англійська мова 93 18
236 Шершень Вікторія Василівна українська мова 98 20
237 Шеховцов Ярослав Дмитрович фізика 70 0
238 Штих Андрій Євгенович фізика 85 0
239 Штонда Дмитро Олександрович українська мова 96 20
240 Шумкова Єлизавета Євгенівна англійська мова 90 15
241 Шутов Євгеній Павлович математика 100 20
242 Юдов Данило Артемович англійська мова 90 15
243 Юрченко Олександра Олександрівна англійська мова 99 20
244 Юхно Аліна Олександрівна математика 100 20
245 Явтушенко Олексій Юрійович англійська мова 93 18
246 Яковенко Дарина Василівна фізика 95 20
247 Яковлев Олег Вадимович англійська мова 94 19
248 Януш Андрій Сергійович хімія 96 20
249 Ярмак Дар’я Сергіївна українська мова 98 20
250 Гой Дар’я Олександрівна англійська мова 90 15
251 Яровий Віталій Віталійович англійська мова 90 15

 

* Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році учасникам Всеукраїнської олімпіади закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в цьому закладі освіти в обсязі до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. Олімпіада НТУ “ХПІ”, що проводитиметься в рамках Всеукраїнських олімпіад проводяться відповідно до Положення про олімпіади Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

 

Є питання? Зв’яжіться з нами!

Телефони для довідок:

+38 (057) 707-66-34

+38 (097) 067-00-79

Пишіть нам: admission@khpi.edu.ua

Чекаємо на Вас!

пн.-пт.: 9:00 – 18:00

м. Харків, вул. Кирпичова, 2

НТУ «ХПІ», учбовий корпус 2 (У2)

перший поверх, кімната 106

 

Поширюйте: