«Введення до розробки відеоігор» – курс STEM-лабораторії “Science is Fun!”, що включає практичні та лабораторні заняття.

Введення до розробки відеоігор – курс включає серію практично-орієнтованих аудиторних занять, спрямованих на вивчення графічних редакторів, пакетів тривимірного моделювання, мови програмування C#, елементів левелдизайну, дизайну ігрових механік та створення ігрових проектів у жанрі платформер.

 

Курс «Введення до розробки відеоігор» для школярів 10-18 років

Ми пропонуємо можливість відчути себе студентом технічного університету та зрозуміти головне –

“Я бачу себе у цій професії!”

100% практичних знань. Без зайвого базікання: за комп’ютер, формувати навички!

Програма курсу: «Введення до розробки відеоігор» (на базі курсу «Інформаційні технології»);

2 місяці навчання в у сучасному обчислювальному центрі (6 навчальних днів);

3 години лабораторних робіт щотижня з професіоналами своєї справи;

Час проведення занять: по суботах, з 10.00 до 13.00;

Заняття будуть проходити за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», Електротехнічний корпус, 3 поверх, ауд. 305, кафедра Комп’ютерних та радіоелектронних систем контролю та діагностики.

Вартість навчання: 695 грн за повний курс 18 академічних годин включно з матеріалами для лабораторних та практичних занять.

 

Програма курсу «Введення до розробки відеоігр»

Заняття 1.

Структура та жанрова класифікація відеоігор. Візуальні стилі. основні інструменти розробника

Короткий огляд історії та структури індустрії інтерактивних мультимедіа. Огляд підходів до класифікації відеоігор, загальноприйнятих жанрів. Огляд засобів візуалізації, що використовуються у розробці відеоігор. Огляд інструментів, що задіяні в розробці контенту та ігрового двигуна.
Заняття 2.

Ознайомлення з мовою програмування С#

Поняття алгоритму та програми. Синтаксис та основні оператори мови С#. Короткий огляд концепції об’єктно орієнтованого програмування. IDE MS Visual Studio.
Заняття 3.

Інструменти розробника: графічний дизайн

Короткий екскурс в основні побічні інструменти  розробки контенту: графічні редактори (Photoshop, GIMP), засоби розробки та анімації спрайтів (Aseprite), введення у тривимірне моделювання (Blender). Розробка трьохвимірних анімованих моделей у стилі low-poly засобами Blender 3D для використання у графічних двигунах.
Заняття 4.

Графічний двигун Unity: вступ

Огляд структури та засобів розробника, що надаються в комплекті Unity. Імпорт контенту, побудова проекту, реалізація С# коду в проекті. Використання редактору рівнів.
Заняття 5.

Графічний двигун Unity: програмування механік

Розробка механік для об’єктів в ігровому просторі. Використання анімаційних машин. Збереження та завантаження даних. Звукове супроводження.
Заняття 6.

Графічний двигун Unity: розробка гри

Створення завершеного ігрового проекту на базі попередніх напрацювань. Реалізація інтерфейсу, багаторівневості, контролюючих об’єктів, використання фізичного двигуна.

 

пеціальна пропозиція для закладів середньої освіти. «Інтегровані відкриті лабораторні роботи з введення до розробки відеоігор» проводяться за актуальними освітніми програмами спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» (спеціалізація «Комп’ютерні та радіоелектронні системи контролю та діагностики»). Участь в інтегрованих відкритих лабораторних роботах для класів за попередньою реєстрацією. Дата і час проведення узгоджуються додатково.

 

Навчання може бути цікавим! Переконайся в цьому разом із STEM-лабораторією “Science is Fun!”

 

Завантажити програму: Розробка відеоігор.pdf

 

Реєстрація на курс:

Зв’яжіться з нами!

Телефонуйте:

(057) 707-62-31

(097) 067-00-79

Пишіть нам: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com

Чекаємо на Вас!

пн.-пт.: 9:00 – 18:00

м. Харків, вул. Кирпичова, 2

НТУ «ХПІ», учбовий корпус 2 (У2)

перший поверх, кімната 102

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.