Посилання: Поширені запитання-відповіді про вступ 2018 (МОН)

 

Питання вступу і не тільки

Скажіть, будь ласка, які предмети потрібно здавати для вступу …

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів) – Додаток 3 Правил прийому

 

Вартість навчання.

Вартість навчання за рахунок фізичних та юридичних осіб в Національному технічному Університеті “Харківський політехнічний інститут” – Додаток 1 Правил прийому

 

Терміни навчання на бакалавра (спеціаліста, магістра).

Перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів, спеціальностей, освітніх програм та спеціалізацій за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання – Додаток 1 Правил прийому

 

Де можна дізнатися інформацію відносно вступу до університету крім цього сайту?

Інформацію відносно вступу до університету можна в групі приймальної комісії в Facebook
Також по телефону приймальної комісії +380 (57) 707-66-34.

 

Чи проводяться в університеті підготовчі курси?

Підготовкою до вступу в університет опікується Центр довузівської освіти, у складі якого Працюють підготовчі курси. Докладніше на сайті.

 

Чи є можливість проходити військову підготовку?

Проходження військової подготовки здійснюється на добровільніх засідках. Студенти мають право проходити військову підготовку, починаючі з 2 курсу 2-й семестр. На період подготовки студент не звільняється від навчання в університеті.
Разом з дипломом бакалавра студент, что успешно завершивши військову підготовку, отрімує документ про прісвоєння військового звання молодшого лейтенанта запасу.
Більш детальну інформацію відносно проходження військової підготовки можна отриматі на сайті Військового інституту танкових військ.

 

Чи надається іногороднім студентам гуртожиток?

Інформацію відносно поселення до гуртожитку та наявності вільніх місць можна дізнатіся у заступника декана з виховної роботи того факультету, до которого абітурієнт був зарахованій в якості студента. Саме заступник декана / директора надає довідку про те, особа є студентом університету та має право на поселення до гуртожитку.

 

Де знайти програми профільних іспитів під час вступу на старші курси?

Програми профільних іспитів розміщено на сайті у розділі Нормативні документи. Якщо Ви приходите до ВНЗ “з боку” то бали за захист дипломної роботи заміщуються оцінкою з профільного іспиту.

 

Які документи потрібно подавати для вступу?

Перелік документів, які подає, пред’являє абітурієнт під час вступу Ви можете знайти в Правилах прийому

 

В якому режимі працює приймальна комісія НТУ «ХПІ»?

Приймальна комісія працює цілий рік в будні дні з 9-00 до 17-00. Нас можна знайти в ауд. 106 корпусу У-2.