Опис
КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНЕ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»
Фокус освітньої програми та спеціальності: Освітня програма спрямована на підготовку магістрів, що здатні формулювати, розв’язувати й узагальнювати практичні задачі з використанням фундаментальних та спеціальних прикладних методів математичних і комп’ютерних наук, а також розробляти математичні моделі, алгоритми, створювати та експлуатувати відповідне наукомістке програмне забезпечення.
Особливості програми:
- проектна форма навчання (за стандартами міжнародної ініціативи CDIO) на основі послідовності виконання інтегрованих навчальних та реальних проектів дослідницького або практичного спрямування «на замовлення» потенційних роботодавців або за науковим напрямом;
- дуальне навчання в магістратурі на базових підприємствах – поєднання проектного навчання з практикою на провідних фірмах інженерного консалтингу та в IT-компаніях;
- індивідуалізація навчання з орієнтацією на студента;
- можливості до академічної мобільності в університети ЄС (щорічно від 1 місяця до 1 семестру для 2-5 кращих студентів)
- практика та інтернатура студентів в провідних R&D центрах.
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:
- магістр;
- доктор філософії.
Можливості працевлаштування:
Випускники працюють в найбільших українських і світових ІТ компаніях та фірмах інженерного консалтингу дослідниками та інженерами, які займаються проектуванням і розробкою програмного забезпечення, комп’ютерним моделювання різноманітних процесів які формуються в механічних системах та в сучасній техніці нового. Найбільш великий попит на наших випускників мають такі компанії: SoftServe, NIX-solutions, GL, EPAM, «Прогрестех Україна», «BOEING», «BIIR», «SoftInWay», «Актуальна Механіка», «УПЕК» та багато інших.
Cпеціалізація – Математичне та програмне забезпечення структурного аналізу
Спеціалізація спрямована на підготовку бакалаврів що здатні формулювати, розв’язувати й узагальнювати практичні задачі з використанням фундаментальних та спеціальних прикладних методів математичних і комп’ютерних наук, а також розробляти математичні моделі, алгоритми, створювати та експлуатувати відповідне наукомістке програмне забезпечення. Конкурентні переваги спеціалізації – це сучасні технології навчання, практика та стипендії країн Євросоюзу, навчання, що відбувається на реальних задачах, працевлаштування в кращих світових компаніях та університетах.
Основні навчальні дисципліни:
- Комп’ютерні числові симуляції;
- 3D моделювання;
- Структурний аналіз;
- Аналітична механіка;
- Випадкові процеси;
- Дискретні динамічні процеси;
- Нелінійні динамічні процеси;
- Штучний інтелект;
- Оптимізація та управління;
- Інтелектуальний аналіз даних;
- Автоматизовані системи проектування.
Медіаконтент:
http://web.kpi.kharkov.ua/dpm/uk/magistratura-113-prikladna-matematika-ntu-hpi/
https://www.instagram.com/mmi_khpi/
https://www.facebook.com/mmi.khpi
http://web.kpi.kharkov.ua/infiz/uk/applied-mathematics/
https://www.facebook.com/Infiz.NTU.KhPI
https://www.instagram.com/institute.engineering_physics/
https://www.youtube.com/channel/UCj1neqTh-Xr4PdncI-pjiLQ
Контакти: кафедра «Математичне моделювання та інтелектуальні обчислення в інженерії»,
м. Харків, вул. Кирпичова 2, фізичний корпус, 1-ий поверх,
тел. (057) 707-68-79, 066 692 42 33 e-mail: Oleksii.Vodka@khpi.edu.ua
Завідувач кафедри Водка Олексій Олександрович, к.т.н., доцент.
Оксана БЕР (ОЖОГА-МАСЛОВСЬКА), APWORKS Airbus Group GmbH, (Гамбург, Німеччина), інженер проекту (випуск 2009 року) –
Сильна програма навчання теоретичним основам міцності і дуже хороша математична база. Чудове викладання програмних комплексів (ANSYS), за допомогою цих знань без проблем вивчила інші ПК в подальшій роботі. Особливо хочеться відзначити талановитих викладачів на кафедрі Динаміки і міцності машин та Прикладної математики, які крім викладання займалися і науковою діяльністю. А практика в Німеччині відкрила для мене багато професійних можливостей. Рекомендую вже під час навчання переглядати вакансії, дивитися, які навички / знання потрібні в реальному житті. Питати себе, що мені подобається в навчанні, що ні. Що вдається особливо добре, а що важко. Тільки працюючи з задоволенням, можна стати хорошим фахівцем.
Дмитро Півоваров, Університет Ерланген-Нюрнберг, постдок, випуск 2012 року –
Такі викладачі як Іглін, Міхлін, Федоров, Сімсон таі інші не лише на вищому рівні знають свій предмет, але й допомогли мені у пошуку власного наукового шляху. У роботі використовую набуті вміння програмування, користування ANSYS, обчислювальні методи, та знання механіки суцільного середовища. Студенти, майте ініціативу та план на майбутнє. Не чекайте, що вам все дадуть. Цікавтесь самі предметом, яким хотіли б займатися. Самостійно дізнавайтесь про змагання, стипендії та винагороди. Існує багато можливостей: стипендія Ейлера, німецькі курси з обов’язковим відвіданням Австріі, є можливості з працевлаштування, є можливість знайти роботу в Європі. Вчіть сучасні середовища розробки та програмування.