273 - Залізничний транспорт

Локомотиви та локомотивне господарство (Магістр)

Локомотиви та локомотивне господарство – це конкурсна пропозиція спеціальності 273 – Залізничний транспорт, в галузі  знань 27 – Транспорт.

За конкурсною пропозицією «Локомотиви и локомотивне господарство» фахівців готує кафедра електричного транспорту та тепловозобудування. Вона має глибокі історичні коріння – заснована у 1892 р.  Творчий потенціал та інтелектуальна потужність університету формують фахівців з глибокими та різноманітними знаннями фундаментальних і інженерних дисциплін, а також інформатики та комп’ютерних технологій.

Наші випускники працюють не тільки на залізницях (локомотиво- и вагонобудівні, ремонтні заводи та депо), але й в промисловості (енергетичне, автомобільне, сільськогосподарське машинобудування, промисловий та міський транспорт).

Артикул: 273.01M-1 Категорія: Позначка:

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «ЛОКОМОТИВИ ТА ЛОКОМОТИВНЕ ГОСПОДАРСТВО»

Назва спеціалізації:

Локомотиви та локомотивне господарство

Контакти:

Кафедра електричного транспорту та тепловозобудування; НТУ «ХПІ», головний аудиторний корпус (ГАК), третій поверх, 316 аудиторія; +380577076530, +380577076367; +380509325679 etts-khpi@ukr.net

Завідувач кафедри:

Любарський Борис Григорович, професор, доктор технічних наук

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

Магістр, доктор філософії

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
  • Гальмові системи залізничного транспорту. Спеціальний курс
  • Розрахунки на міцність рухомого складу
  • Системи автоматичного керування рухомим складом
  • Сучасні інформаційні технології на залізничному транспорті
  • Сучасні комп’ютерні системи конструкторсько-технологічного проектування залізничного транспорту
Характеристика спеціалізації:

Випускники спеціальності мають широкий профіль: вони здатні проектувати тепловози, вагони і спеціальну залізничну техніку, а також їх складові: енергетичне устаткування – двигуни внутрішнього згорання, електричні машини і електроприводи; механічну частину, систему управління рухом як магістрального, так і промислового рейкового транспорту. Вони також  можуть проводити наукові і маркетингові дослідження, експлуатувати рухомий склад залізниць.

Випускників охоче приймають на залізничні підприємства, в наукові і учбові заклади. Широкий кругозір дозволяє їм адаптуватися до будь-якої промислової або організаційно-управлінської і зовнішньоекономічної діяльності в області транспорту.

Можливості працевлаштування:

Випускники кафедри працюють на НВО «ДЕВЗ», ПАТ «КВЗ», Полтавському ТРЗ, ДП «Харківський метрополітен», ДП «Завод Електроважмаш», Харківському вагонобудівному заводі, в наукових і освітніх установах, залізничних депо, будують сучасні системи електропостачання швидкісних магістралей України.

Медіаконтент:

http://web.kpi.kharkov.ua/ett/kafrus/www.facebook.com/groups/506311323216346, https://www.instagram.com/kafedra_ett_ntu_khpi/, https://t.me/ntu_khpi_ett, https://vm.tiktok.com/ZMdVEnFhm/

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Ступінь вищої освіти:

Магістр (освітньо-науковий рівень), Магістр (освітньо-професійний рівень)

Тривалість навчання:

1 рік 4 місяці, 1 рік 9 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Локомотиви та локомотивне господарство (Магістр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.