C5 - Соціологія

Соціологічне забезпечення економічної діяльності (Магістр)

Актуальність отримання освіти за спеціальністю «Соціологія» обумовлена тим, що соціолог – це фахівець, який розуміє сутність і основні тенденцій розвитку інформаційного суспільства; здатний формувати позитивний імідж організації, створювати або модернізувати корпоративну культури, організовувати ефективну систему комунікацій, розробляти систему підбору та стимулювання персоналу, здійснювати соціологічне забезпечення впровадження інновацій, збирати, обробляти, аналізувати соціальну інформацію; здійснювати підготовку та проведення виборчих і рекламних кампаній, вивчати ринок праці та споживчий ринок.

Категорія: Позначка:

Опис

Назва освітньої програми «Соціологічне забезпечення діяльності організації»
Контакти (кафедра, адреса, телефони, email та інші короткі посилання) Кафедра “Соціології і публічного управління”.

Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», корпус У1, 8 поверх, ауд.807, 808

Тел.: (095) 507-14-78, (066) 827-76-61

Email: socipol2015@gmail.com

web-сайт: https://web.kpi.kharkov.ua/sp/

ФБ: https://www.facebook.com/sociologia.ntukhpi

Завідувач кафедри Професор, доктор наук з державного управління МОРОЗ Володимир Михайлович
Ступінь вищої освіти магістр
Об’єкт освітньо-професійної програми: забезпечення соціологічного супроводу діяльності організації. Акцент на знаннях, уміннях та практичних навичках проведення соціологічного дослідження у сфері діяльності організації, аналіз інформації із застосуванням інформаційних технологій.
Об’єкти вивчення: соціальні відносини та взаємодія; особистість, соціальні групи, спільноти та суспільства; соціальні явища та процеси; громадська думка; культура; соціальні інститути; соціальні організації; соціальні структури та нерівності; соціальні зміни та впливи; соціальні проблеми та конфлікти в соціумі на локальному, регіональному, національному та глобальному рівнях.
Цілі навчання: підготовка фахівців-магістрів, які здатні розв’язувати складні задачі і проблеми соціології дослідницького та/або інноваційного характеру; володіють необхідними фундаментальними теоретичними знаннями з соціології та практичними навичками проведення соціологічних досліджень в сфері діяльності організацій; застосовують новітні методи збору, обробки та аналізу організаційної, управлінської та соціально-економічної інформації із використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
Основні спеціальні навчальні дисципліни:

Цикл загальної підготовки

Основи організації наукових досліджень

Філософія економічної діяльності

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Цикл професійної підготовки Теоретична соціологія ХХІ століття
Методи багатовимірного аналізу та BigData в соціології
Інтернет-дослідження економічної діяльності
Соціологічний супровід економічної діяльності
Методологія та методи роботи з персоналом
Новітні технології управління репутацією
Кадри та безпека організації
Регіональний менеджмент та маркетинг
Соціально-інженерна діяльність у бізнес-сфері
Практикум з дослідження організаційної поведінки
Практикум з сучасних методів соціологічних досліджень бізнес-діяльності
Гендерні відносини в економічній діяльності
Адміністративний менеджмент
Крос-культурні комунікації
Соціологічні методи маркетингових досліджень
Кар’єрний розвиток особистості
Державне регулювання економіки
Соціологія зв’язків з громадськістю
Україна на шляху євроінтеграції
Ризик-менеджмент в системі прийняття управлінських рішень
Теоретичні засади маркетингової та рекламної діяльності
Програма формує фундаментальні знання та фахові навички з соціологічного дослідження актуальних проблем суспільства, соціальних груп та організацій. Здійснюється комплексний підхід до підготовки сучасного покоління соціологів щодо поєднання науково-методологічної складової та набуття практичних навичок шляхом участі студентів у проведенні соціологічних досліджень спільно із лабораторією соціологічних досліджень.
Можливості працевлаштування: Випускники спеціальності С5 «Соціологія» ОПП «Соціологічне забезпечення діяльності організації», які отримали освітній ступінь «магістр» мають можливість працевлаштування на посадах, пов’язаних з отриманням, обробкою, аналізом та застосуванням соціологічної інформації. Випускники можуть працювати за такими професіями (згідно Національного класифікатора професій ДК 003:2010): 2442.2 Соціолог, 2412.2 Професіонал з розвитку персоналу, 2412.2 Фахівець з профорієнтації, 2419.2 Консультант. Консультант з маркетингу. Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою. Консультант із суспільно-політичних питань (в партіях та інших громадських організаціях). 2446.2 – Соціальний аудитор. 419.3 – Спеціаліст державної служби. 2419.3 – Спеціаліст з питань кадрової роботи та державної служби. 1229.3 – Директор центру соціальних служб для молоді. 1232 – Головний соціолог. 1232 – Начальник відділу соціального розвитку. 1236 – Начальник центру (обчислювального, інформаційно-обчислювального). 1476.1 – Менеджер (управитель) з реклами. 1483 – Менеджер (управитель) у соціальній сфері. 4144 – Офісний службовець (документознавство). 2424 – Старший інспектор з особливих доручень (пенітенціарна система). Місце працевлаштування: аналітичні соціологічні центри та консалтингові компанії, державні та регіональні органи влади, public relations (зв’язки з громадськістю), кадрові служби, маркетингові відділи підприємств, відділи соціальної політики при міських радах та органах місцевого самоврядування, соціальні служби
Медіаконтент: web-сайт: https://web.kpi.kharkov.ua/sp/

Facebook https://www.facebook.com/sociologia.ntukhpi

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

C Соціальні науки, журналістика та інформація

Спеціальність:

C5 Соціологія

Ступінь вищої освіти:

Магістр (освітньо-професійний рівень)

Тривалість навчання:

1 рік 4 місяці

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Соціологічне забезпечення економічної діяльності (Магістр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.