Реєстрація осіб для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні БЄФВВ

з 10 до 14 червня 2024 року НТУ «ХПІ» проводить реєстрацію осіб для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні з аграрних наук, економіки та управління (далі – БЄФВВ) для вступу на  бакалаврат на основі НРК5. 

 

Нагадуємо, що період із 16 до 19 липня 2024 року буде проведено додаткову сесію єдиного фахового вступного випробування з аграрних наук, економіки та управління»

 

Зареєструватися для участі в БЄФВВ може вступник, який зареєстрований для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року чи в національному мультипредметному тесті 2022, або 2023, або 2024 року та має інформаційну картку до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, або Інформаційну картку з результатами національного мультипредметного тесту 2022 року, або Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 чи 2024 року.

Для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі НРК5 за спеціальностями галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 20 «Аграрні науки та продовольство», 28 «Публічне управління та адміністрування», спеціальностей 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 051 «Економіка» додатково зараховується бал БЄФВВ в разі реєстрації вступника для його проходження.

 

УВАГА! Реєстрація вступника для участі в БЄФВВ здійснюється на добровільних засадах, а бал за БЄФВВ зараховується в разі реєстрації вступника для його проходження.

 

Реєстрація можлива як за умови особистої присутності вступника / вступниці так і дистанційно.

 

Порядок реєстрації на БЄФВВ

 1. Вступники для реєстрації на БЄФВВ в дистанційному форматі  надсилають скановані копії (фотокопії):
 • заяви-анкети, на яку накладено кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) – у випадку подання документів дистанційно;
 • документа, що посвідчує особу;
 • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети-заяви інформації про РНОКПП;
 • інформаційної картки до Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, або Інформаційної картки з результатами національного мультипредметного тесту 2022 року, або Сертифіката національного мультипредметного тесту 2023 чи 2024 року;
 • документа про здобутий ступінь освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання у минулі роки);
 • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра у 2024 році;
 • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника / вступниці;
 • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створенні особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).
 • нотаріально засвідченого перекладу документів українською мовою (у разі подання документів оформлених іноземною мовою).
 1. Приймальні (відбіркові) комісії  здійснюють електронну ідентифікацію вступника (перевірку накладеного на анкету-заяву КЕП вступника) а також перевіряють наявність та достовірність документів, які необхідні для реєстрації.
 2. Здійснивши всі необхідні перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії відправить Вам на електронну адресу скан-копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки. Уважно перевірте їх. Якщо Ви не отримуєте цей лист декілька днів поспіль це може означати, що ми не отримали Вашого листа. В цьому випадку обов’язково зв’яжіться за контактним телефоном, зазначеним у таблиці нижче, із вашим інститутом для вирішення цього питання.
 3. Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/) створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.
 4. Оригінал екзаменаційного листка можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо учасник / учасниця зазначив / зазначила про таку необхідність у заяві-анкеті.

Оформлення листа-заяви для реєстрації на БЄФВВ

 • У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.
 • В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю), номер облікової картки платника податків (РНОКПП) та свій контактний номер телефону.

 

Адреси, поштові скриньки та телефони відбіркових комісій для подачі заяв:

Інститут адреса телефон e-mail
Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу ЕММБ)

Перелік спеціальностей

Навчальний корпус У2 кім. 604 +38 (096) 898 85 96 vstup.emmb@khpi.edu.ua
Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарних технологій (СГТ)

Перелік спеціальностей

Навчальний корпус У2, цокольний поверх кім. 1 +38 (050) 712 77 02

+38 (063) 296 81 50

vstup.sgt@khpi.edu.ua

 

Графік роботи пунктів реєстрації в період з 10.06.2024 до 14.06.2024:

Пн.-пт.: 10:00 – 16:00

Сб, Нд.: вихідний

 

Гаряча лінія для консультацій: +38 (096) 779-68-79

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.