124 - Системний аналіз

Системний аналіз (Бакалавр)

Системний аналіз – науковий метод пізнання, що представляє собою послідовність дій по встановленню структурних зв’язків між змінними або постійними елементами досліджуваної системи, спирається на комплекс загальнонаукових, експериментальних, природничих, статистичних, математичних методів і, фактично, виник в епоху розробки комп’ютерної техніки, а успіх його застосування при вирішенні складних завдань багато в чому визначається сучасними можливостями інформаційних технологій.

Спеціальність 124 “Системний аналіз” – це сукупність методів, заснованих на використанні ЕОМ і орієнтованих на дослідження складних систем – технічних, економічних, екологічних тощо. Результатом системних досліджень є, як правило, вибір цілком певної альтернативи: плану розвитку регіону, параметрів конструкції тощо. Тому витоки системного аналізу, його методичні концепції лежать в тих дисциплінах, які займаються проблемами прийняття рішень.

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

 

Шифр: 124.01B Галузь знань, Спеціальність: Вступ: ,

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

Назва спеціалізації:

Системний аналіз і управління

Контакти:

Кафедра «Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології», адреса Харків, вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус У/2, 5-й поверх, телефон (057)707-61-03, e-mail SAiT@khpi.edu.ua

Завідувач кафедри:

Куценко Олександр Сергійович

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

Бакалавр, магістр

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
  • Дискретна математика
  • Програмування та алгоритмічні мови
  • Математична логіка та теорія алгоритмів
  • Алгоритми та структури даних
  • Моделювання складних систем
  • Методи оптимізації та дослідження операцій
  • Теорія керування
  • Системи штучного інтелекту
  • Організація баз даних та знань
  • Обчислювальні методи
Характеристика спеціалізації:

Основною метою спеціальності є підготовка висококваліфікованих математиків-системних аналітиків-програмістів для вирішення різноманітних завдань як в області автоматизованого управління складними технологічними процесами, так і в сфері організаційного управління бізнес-процесами. Ця мета досягається фундаментальною підготовкою в області аналізу і математичного моделювання складних об’єктів і синтезу комп’ютеризованих систем управління. У відмінності від більшості спеціальностей, які орієнтовані на відносно вузьку область практичних застосувань, системний аналіз відноситься до категорії універсальних. Універсальність спеціальності обумовлена унікальною освітньою програмою, яка базується на прикладних математичних дисциплінах, сучасних інформаційних технологіях і спеціальних дисциплінах, орієнтованих на вивчення сучасної теорії управління, теорії прийняття рішень, методів математичного та комп’ютерного моделювання широкого спектру техніко-економічних, соціальних, фінансових, екологічних і політичних процесів.

Можливості працевлаштування:

Випускники за фахом можуть працювати програмістами і бізнес-системними-аналітиками на IT підприємствах будь-якого рівня, фінансових установах, високотехнологічних виробничих комплексах, аналітичних відділах установ, екологічних об’єктах, енергетичних і житлово-комунальних підприємствах.

Медіаконтент:

http://web.kpi.kharkov.ua/say/

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут / Факультет:

Галузь знань:

12 Інформаційні технології

Спеціальність:

124 Системний аналіз

Сертифікати ЗНО (для вступу на бюджет):

Іноземна мова, Математика, Українська мова та література, Фізика

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Спрямованість:

Вища IT-освіта

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Системний аналіз (Бакалавр)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *