232 - Соціальне забезпечення

Управління в сфері соціального забезпечення (Магістр)

Навчання передбачає вивчення питань освітньої і професійної підготовки фахівців сфери соціального забезпечення, набуття здобувачами вищої освіти знань, вмінь та навичок, за допомогою яких вони будуть здатні до розв’язання задач, проблем у сфері соціального забезпечення із застосуванням положень і методів сучасних технологій управління; опанування фахівцями сфери соціального забезпечення «м’яких навичок»: навчанню роботи з емоціями, співпраці в команді, розвитку ініціативності, креативності та впевненості у своїх діях у майбутній професійній діяльності. забезпечення здатності сприймати критику та надавати критичні зауваження.

Опис

Назва освітньої програми Управління в сфері соціального забезпечення
Контакти (кафедра, адреса, телефони, email та інші короткі посилання) Адреса:
61002, м. Харкiв, вул. Кирпичова, 21.
Корпус У2, 2-й поверх,
Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна, НТУ «ХПI».Телефон:
+3 8 (057) 70-76-490;
+3 8 (057) 70-76-042.e-mail :
ppusskpi@gmail.com
ppuss@kpi.kharkov.ua
Завідувач кафедри Романовський Олександр Георгійович – Завідувач кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами, Лауреат Державної премії України, Член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, Академік академії вищої школи України, Академік академії політичних наук України, Професор, доктор педагогічних наук, Кандидат технічних наук.
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників Магістр – це освітній ступінь, що здобувається на другому рівні вищої освіти та присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра становить 90–120 кредитів ЄКТС.
Основні спеціальні навчальні дисципліни Магістратура передбачає вивчення 16 дисциплін.
Характеристика освітньої програми Навчання передбачає вивчення питань освітньої і професійної підготовки фахівців сфери соціального забезпечення, набуття здобувачами вищої освіти знань, вмінь та навичок, за допомогою яких вони будуть здатні до розв’язання задач, проблем у сфері соціального забезпечення із застосуванням положень і методів сучасних технологій управління; опанування фахівцями сфери соціального забезпечення «м’яких навичок»: навчанню роботи з емоціями, співпраці в команді, розвитку ініціативності, креативності та впевненості у своїх діях у майбутній професійній діяльності. забезпечення здатності сприймати критику та надавати критичні зауваження.
Можливості працевлаштування Випускники за спеціальністю – 232 Соціальне забезпечення, які отримали освітній ступінь магістр, мають можливість працевлаштування в таких галузях народного господарства, як охорона здоров’я, фізична культура і соціальне забезпечення; освіта, наука і наукове обслуговування.
Медіаконтент:  Facebook:

https://www.facebook.com/ppuss

Instagram:

https://www.instagram.com/ppuss_ntu_khpi/

Сайт кафедри:

 http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

23 Соціальна робота

Спеціальність:

232 Соціальне забезпечення

Ступінь вищої освіти:

Магістр (освітньо-професійний рівень)

Тривалість навчання:

1 рік 4 місяці

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Управління в сфері соціального забезпечення (Магістр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.