10 додаткових переваг НТУ "ХПІ"
Спеціальність F1 Прикладна математика
Оберіть освітню програму для того, щоб дізнатися більше про конкурсні пропозиції (КП) та профілізації.
В Вашому персональному електронному кабінеті Ви знайдете такі самі освітні програми:
Відображаються усі з 5 результатів
-
Інтелектуальний аналіз даних (Бакалавр)
Інтелектуальний аналіз даних – це конкурсна пропозиція спеціальності 113 «Прикладна математика». Профілями підготовки ОП «Інтелектуальний аналіз даних» є розробка та використання методів штучного інтелекту для аналізу статистичних спостережень, текстів, сигналів і зображень, інтелектуальний інформаційний пошук, обробка і візуалізація даних з метою видобування знань, прогнозування та прийняття рішень.
Навчальний план освітньо – професійної програми складено з урахуванням досвіду провідних світових університетів, та відповідають потребам як ІТ – компаній.
Згідно порядку реалізації студентами права вільного вибору навчальних дисциплін у НТУ «ХПІ» студенти можуть обрати одну з трьох навчальних траєкторій: «Штучний інтелект в аналізі даних», «Аналіз даних у бізнес процесах», «Аналіз даних у кібербезпеці».
-
Інтелектуальний аналіз даних (Магістр)
Інтелектуальний аналіз даних – це освітня програма (спеціалізація) спеціальності F1 «Прикладна математика». Освітня програма спрямована на підготовку фахівців-дослідників, що володіють математичними методами та інформаційними технологіями машинного навчання та штучного інтелекту для пошуку, аналізу, обробки і візуалізації даних, зокрема даних вимірювань та спостережень, текстів, сигналів та зображень з метою видобування знань, прогнозування і прийняття рішень.
Про освітню програму (спеціалізацію):
Метою освітньої програми є забезпечення підготовки фахівців-дослідників в галузі прикладної математики, здатних формулювати, розв’язувати та узагальнювати складні задачі та проблеми у своїй професійній діяльності та здійснювати професійну інноваційну діяльність для виконання наукових та проектних робіт з використанням фундаментальних та спеціальних методів математичних і комп’ютерних наук, розробляти математичні моделі, алгоритми, створювати та експлуатувати програмне забезпечення.
Освітньо-професійну та освітньо- наукову програми «Інтелектуальний аналіз даних» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 113 — «Прикладна математика» в НТУ “ХПІ” переглянуто у зв’язку з перерозподілом кредитів ЄКТС між компонентами освітніх програм оновленням вибіркових компонент згідно з національною рамкою кваліфікацій.
-
Комп’ютерне та математичне моделювання (Бакалавр)
КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНЕ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ» | F1 Прикладна математика
Ідея спеціальності F1 Прикладна математика полягає у вивчені математичних методів, що спрямовані на побудову різних видів моделей. Значна увага приділяється вивченню математичних методів моделювання та їх реалізації через розробку програмного забезпечення. Окрім математичного моделювання вивчаються можливості з 3D та комп’ютерного моделювання. Активно впроваджуються методи побудови моделей на основі великих даних. Спеціальність носить прикладний характер, адже побудова моделей проводиться на реальних прикладах та супроводжується розробкою відповідних програм.
- ✅ проектна форма навчання (за стандартами міжнародної ініціативи CDIO) на основі послідовності виконання інтегрованих навчальних та реальних проектів дослідницького або практичного спрямування «на замовлення» потенційних роботодавців або за науковим напрямом;
- ✅ можливості до академічної мобільності в університети ЄС (щорічно від 1 місяця до 1 семестру для 2-5 кращих студентів)
- ✅ практика та інтернатура студентів в провідних R&D центрах.
-
Комп’ютерне та математичне моделювання (Магістр)
КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНЕ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»
Ідея спеціальності полягає у вивчені математичних методів, що спрямовані на побудову різних видів моделей. Значна увага приділяється вивченню математичних методів моделювання та їх реалізації через розробку програмного забезпечення. Окрім математичного моделювання вивчаються можливості з 3D та комп’ютерного моделювання. Активно впроваджуються методи побудови моделей на основі великих даних. Спеціальність носить прикладний характер, адже побудова моделей проводиться на реальних прикладах та супроводжується розробкою відповідних програм.
-
МІЖДИСЦИПЛІНАРНА ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ» «INTELLIGENT CYBER SECURITY SYSTEMS» (МАГІСТР)
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ КІБЕРБЕЗПЕКИ – це освітньо-наукова програма, яка поєднує в собі спеціальність 113 «Прикладна математика» та спеціальність 125 “Кібербезпека та захист інформації”. Освітньо-наукова програма спрямована на підготовку фахівців-дослідників, що володіють сучасними математичними методами й інформаційними технологіями інтелектуального пошуку, аналізу, обробки даних, зокрема даних вимірювань і спостережень, технологій захисту інформації, інформаційної безпеки, кібербезпеки і безпеки інформації, розробки і використання програмного забезпечення захисту інформації, кібербезпеки й інформаційної безпеки.
Про освітню програму (спеціалізацію):
Метою даної міждисциплінарної освітньо-наукової програми другого (магістрського) освітньо-кваліфікаційному рівня є забезпечення підготовки фахівців-дослідників у галузях прикладної математики та кібербезпеки, які здатні формулювати, розв’язувати й узагальнювати складні задачі та проблеми у своїй професійній діяльності, здійснювати професійну інноваційну діяльність для виконання наукових і проектних робіт з використанням фундаментальних і спеціальних математичних методів для кібербезпеки та захисту інформації, розробляти математичні моделі, алгоритми, створювати й експлуатувати відповідне програмне забезпечення, а також використовувати і впроваджувати технології інформаційної безпеки та/або кібербезпеки.