072 - Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Фінанси і банківська справа (Магістр)

Навчання в галузі фінансів дають вам можливість отримати професійні передові знання в сфері управління корпоративними фінансами та бухгалтерського обліку, особистих фінансів і управління капіталом, податків, фінансових ринків і функціонування фінансових установ. 

Індивідуально формуючи навчальну програму та спеціалізовані модулі, студенти набувають конкретних навичок, адаптованих до їх інтересів та майбутнього шляху професійного розвитку. Окрім базових предметів, таких як фінанси, міжнародна банківська справа, фінансове планування та бюджетування, страхування, програма включає курси у сфері розрахунків і платежів в міжнародному бізнесі, комплаєнс-менеджменту, електронного документообігу, факторингу та форфейтингу та ін. 

В результаті випускники готові працювати в усіх секторах економіки, від невеликих компаній до міжнародних корпорацій. Здатність аналізувати поточні тенденції та фінансові явища дозволяє випускникам знаходити роботу, яка потребує компетентності у прийнятті фінансових рішень. 

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «ФІНАНСИ І БАНКІВСЬКА СПРАВА»

 

Вид фінансування: бюджет/контракт

 

Контакти:

Кафедра обліку і фінансів

Адреса: 61002, м. Харків, вул. Г. Сковороди, 79/2, корпус У-5

+38(066) 227-57-65
 Веб-сайт

 

Завідувач кафедри:

доктор економічних наук, професор, Манойленко Олександр Володимирович

 

Ступінь вищої освіти випускників:

магістр

 

Основні спеціальні навчальні дисципліни: 

Основи наукового дослідження  

Соціальна відповідальність бізнесу та соціальний аналіз бізнесу  

Діджиталізація бізнесу Фінансовий менеджмент  

Страховий менеджмент  

Управлінські інформаційні системи в фінансовообліковій сфері 

Податковий менеджмент  

Міжнародні стандарти фінансової звітності 

Переддипломна практика  

 

Додаткові дисципліни:  

Блок 1 “Банківський бізнес”: Банківське управління; Управління інвестиційним капіталом; Ринок фінансових послуг 

Блок 2 “Корпоративні фінанси”: Управління корпоративними фінансами; Міжнародні портфельні інвестиції; Фінансовий контроль та аудит; 

Блок 3 “Фондовий ринок та криптотрейдинг”:  Фінансова інженерія;  Міжнародний фондовий ринок; Блок-чейн технології та криптотрейдингу. 

 

Характеристика спеціальності: 

Спеціальність “Фінанси, банківська справа, страхування і фондовий ринок” в магістратурі спрямована на вивчення ключових аспектів фінансової системи. Студенти отримають глибокі знання в областях фінансового аналізу, управління фінансами та оптимізації бюджетів. 

Програма також охоплює банківську справу, де студенти досліджують процеси банківської діяльності, включаючи кредитування, інвестиції та вплив фінтех-інновацій на сектор. В галузі страхування вивчаються методи управління ризиками та аналіз ринків страхових послуг. 

Фондовий ринок є ще однією ключовою складовою, де студенти отримують знання про інвестиційний аналіз та стратегії управління портфелем. Програма розроблена для підготовки фахівців, здатних працювати в банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах та консалтингових установах, готових внести внесок у фінансовий сектор і розвиток економіки загалом. 

 

Можливості працевлаштування: 

Випускники даної спеціальності зможуть працевлаштуватись у сфері державних фінансів – установи Державного казначейства, фіскальні органи, органи Мінфіну, регіональні фінансові управління, у банківській сфері – установи Національного банку та комерційних банків, на підприємствах та об’єднаннях різних галузей господарства та форм власності та організаційних утворень, у страхових організаціях, в інвестиційних фондах та компаніях, у науково-дослідних установах тощо. 

 

Медіаконтент:

 Наш Веб-сайт

 Наша група в Facebook

 Наша сторінка в Instagram

Наша сторінка в Telegram

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

07 Управління та адміністрування

Спеціальність:

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Ступінь вищої освіти:

Магістр (освітньо-професійний рівень)

Тривалість навчання:

1 рік 4 місяці

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фінанси і банківська справа (Магістр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.