226 - Фармація, промислова фармація

Фармація, промислова фармація (Бакалавр)

ХПІ відкриває набір на нову спеціальність Фармація, промислова фармація Нова освітня програма «Фармація, промислова фармація» була введена в навчальні плани НТУ «ХПІ» з 2019/2020-го навчального року. Спеціальність відкрилася на кафедрі «Органічний синтез і нанотехнології». Серед основних дисциплін навчання — фармацевтична хімія, технологія готових лікарських форм, теоретичні основи фарм. технологій, аптечна технологія ліків, фармакогнозія, основи біохімії лікарських рослин, контроль якості сировини для фармацевтичних виробництв. Така підготовка дозволить випускникам реалізуватися не лише в якості хіміків-фармацевтів, але також інженерів-технологів на фармацевтичних підприємствах, в аптечному виробництві лікарських препаратів, спеціалістів хіміко-фармацевтичного аналізу, спеціалістів з розробки технологічних карти виробництва лікарських препаратів та розробки документації (фармакопейні статті, методи стандартизації) тощо.   КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ»  

Артикул: 226.01B Категорія: Позначки: ,

Опис

Спеціальність Фармація, промислова фармація

Освітня програма Фармація, промислова фармація (докладний опис освітньої програми)

Конкурсна пропозиція Фармація, промислова фармація

Види майбутньої діяльності випускників: організаційно-управлінська; технологічна, експлуатаційна, проектна; науково-дослідна; аналітична і експертна. Фахівці цієї спеціалізації потрібні у якості інженерів-технологів, експертів, співробітників лабораторій на підприємствах хімічного та нафтохімічного профілю, у якості співробітників лабораторій інших виробництв.

 

«Ми враховуємо сьогоднішню специфіку фармацевтичної галузі, тому наша спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» передбачає освоєння, розробку нових технологій виробництва лікарських засобів, вдосконалення існуючих технік. Крім того, студенти навчаться контролювати якість сировини, лікарських субстанцій, готових препаратів. Поєднання знань з хімії та біо- і фармдисциплінами дозволить підготувати кваліфікованих фахівців для хіміко-фармацевтичної галузі, дасть випускникам більше можливостей для професійної реалізації», — зазначив доцент кафедри органічного синтезу і нанотехнологій НТУ «ХПІ» Сергій Петров. Крім того, він повідомив, що в процесі навчання студенти зможуть вибрати відповідну собі спеціалізацію — тобто вчиться за навчальним планом «Фармація, промислова фармація» або «Технології фармацевтичних препаратів».

 

Буклет:

osvitnya-programa-farmatsiia-promyslova-farmatsiia-buklet-khpi-fdnc-2021

 

Завантажити .pdf

 

ДЛЯ ВСТУПУ НЕОБХІДНО:

НМТ/ЗНО для вступу на освітню програму “Фармація, промислова фармація”:

НМТ, що складається в 2022 році:

  1. українська мова;
  2. математика;
  3. історія України.

Або ЗНО 2019-2021 років відповідно до переліків ЗНО зазначених в правилах прийому (станом на рік складання ЗНО).
Або вступ за результатами індивідуальної усної співбесіди для абітурієнтів з особливо небезпечних територій.

 

Довідка:

Випусковою кафедрою за спеціальністю 226 є кафедра органічного синтезу і нанотехнологій, яка була заснована ще в 1885 році. З моменту свого відкриття одним з основних напрямків, яким займалися фахівці кафедри, був синтез складних органічних сполук, серед яких і лікарські речовини. На сьогоднішній день кафедра спеціалізується на дослідженнях органічного синтезу, технологіях виробництва та аналізування харчових добавок, їх застосування, технологіях виробництва косметичних препаратів різного призначення, тощо. Серед галузей, в яких працюють випускники — хімічна промисловість, парфумерно-косметична промисловість, фармацевтична промисловість, харчова промисловість, органи санітарно-гігієнічного контролю, управління у справах захисту прав споживачів (контроль якості продукції та її сертифікація), науково-дослідні організації, інші. Завантажуйте презентацію про кафедру органічного синтезу та спеціалізацію хімічні технології органічних речовин (англ. мова): Department-of-Organic-Synthesis-and-Nanotechnology-2017.pdf

 

Відео про випускаючу кафедру:

 

Більше інформації на наших сторінках:

Сайт Сторінка Facebook Паблік Instagram

 

Наші контакти:

  • випускаюча кафедра: «Органічного синтезу і фармацевтичних технологій»
  • адреса:  61002, Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», Технічний корпус, 3 поверх, 15 к.
  • тел.: +38 (063) 471-27-05, +38 (096) 411-99-96
  • сайт: http://web.kpi.kharkov.ua/nanochem/
  • email: valeriya.ananieva@gmail.com

 


Вам також буде цікаво!

Освітня програма: «Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів»

Новини випускаючої кафедри:

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

22 Охорона здоров’я

Спеціальність:

226 Фармація, промислова фармація

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

2 роки 10 місяців, 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фармація, промислова фармація (Бакалавр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.