226 - Фармація, промислова фармація

Фармація, промислова фармація (Бакалавр)

ХПІ відкриває набір на нову спеціальність «Фармація, промислова фармація»

Нова освітня програма «Фармація, промислова фармація» вводиться в навчальні плани НТУ «ХПІ» в 2019/2020-му навчальному році. Спеціальність відкривається на кафедрі «Органічний синтез і нанотехнології». Серед основних дисциплін навчання — фармацевтична хімія, аптечна технологія ліків, фармакогнозія, основи біохімії лікарських рослин, контроль якості сировини для фармацевтичних виробництв. Така підготовка дозволить випускникам реалізуватися не лише в якості фармацевтів, але також інженерів-технологів на фармацевтичних підприємствах, в аптечному виробництві лікарських препаратів.

Посилання:

Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми, конкурсні пропозиції та предмети ЗНО 2019 року

Вступ 2019
Шифр: 226.01B Галузь знань, Спеціальність: Вступ:

Оберіть спеціалізацію:

 

Освітня програма: Фармація, промислова фармація

Конкурсна пропозиція: Фармація, промислова фармація

 

Види майбутньої діяльності випускників: організаційно-управлінська; технологічна, експлуатаційна, проектна; науково-дослідна; аналітична і експертна. Фахівці цієї спеціалізації потрібні у якості інженерів-технологів, експертів, співробітників лабораторій на підприємствах хімічного та нафтохімічного профілю, у якості співробітників лабораторій інших виробництв.

 

«Ми враховуємо сьогоднішню специфіку фармацевтичної галузі, тому наша спеціальність 226 «фармація, промислова фармація» передбачає освоєння, розробку нових технологій виробництва лікарських засобів, вдосконалення існуючих технік. Крім того, студенти навчаться контролювати якість сировини, лікарських субстанцій, готових препаратів. Поєднання знань з хімії та біо- і фармдисциплінами дозволить підготувати кваліфікованих фахівців для хіміко-фармацевтичної галузі, дасть випускникам більше можливостей для професійної реалізації», — зазначив доцент кафедри органічного синтезу і нанотехнологій НТУ «ХПІ» Сергій Петров. Крім того, він повідомив, що в процесі навчання студенти зможуть вибрати відповідну собі спеціалізацію — тобто вчиться за навчальним планом «Фармація, промислова фармація» або «Технології фармацевтичних препаратів».

 

Для вступу на спеціальність «фармація, промислова фармація» необхідно надати сертифікати ЗНО:

  1. українська мова та література,
  2. біологія або хімія,
  3. математика або фізика.

Довідка:

Кафедра «Органічний синтез і нанотехнології» була заснована в 1885 році. З моменту свого відкриття одним з основних напрямків, яким займалися фахівці кафедри, був синтез складних органічних сполук, серед яких і лікарські речовини. На сьогоднішній день кафедра спеціалізується на дослідженнях органічного синтезу, технологіях виробництва та аналізування харчових добавок, їх застосування, технологіях виробництва косметичних препаратів різного призначення, тощо. Серед галузей, в яких працюють випускники — хімічна промисловість, парфумерно-косметична промисловість, фармацевтична промисловість, харчова промисловість, органи санітарно-гігієнічного контролю, управління у справах захисту прав споживачів (контроль якості продукції та її сертифікація), науково-дослідні організації, інші.

Завантажуйте презентацію про кафедру органічного синтезу та спеціалізацію хімічні технології органічних речовин (англ. мова): Department-of-Organic-Synthesis-and-Nanotechnology-2017.pdf

 

 

Відео про випускаючу кафедру:

 

 

Докладніше: http://web.kpi.kharkov.ua/nanochem

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут / Факультет:

Галузь знань:

22 Охорона здоров’я

Спеціальність:

226 Фармація, промислова фармація

Сертифікати ЗНО (для вступу на бюджет):

Біологія, Математика, Українська мова та література, Фізика, Хімія

Ступень вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фармація, промислова фармація (Бакалавр)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *