Опис
Спеціальність Фармація, промислова фармація
Освітня програма Фармація, промислова фармація (докладний опис освітньої програми)
Конкурсна пропозиція Фармація, промислова фармація
Види майбутньої діяльності випускників: організаційно-управлінська; технологічна, експлуатаційна, проектна; науково-дослідна; аналітична і експертна. Фахівці цієї спеціалізації потрібні у якості інженерів-технологів, експертів, співробітників лабораторій на підприємствах хімічного та нафтохімічного профілю, у якості співробітників лабораторій інших виробництв.
«Ми враховуємо сьогоднішню специфіку фармацевтичної галузі, тому наша спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» передбачає освоєння, розробку нових технологій виробництва лікарських засобів, вдосконалення існуючих технік. Крім того, студенти навчаться контролювати якість сировини, лікарських субстанцій, готових препаратів. Поєднання знань з хімії та біо- і фармдисциплінами дозволить підготувати кваліфікованих фахівців для хіміко-фармацевтичної галузі, дасть випускникам більше можливостей для професійної реалізації», — зазначив доцент кафедри органічного синтезу і нанотехнологій НТУ «ХПІ» Сергій Петров. Крім того, він повідомив, що в процесі навчання студенти зможуть вибрати відповідну собі спеціалізацію — тобто вчиться за навчальним планом «Фармація, промислова фармація» або «Технології фармацевтичних препаратів».
Буклет:
farmatsiia-promyslova-farmatsiia-buklet-khpi-fdnc-2020Завантажити .pdf
ЗНО для вступу на спеціальність Фармація, промислова фармація:
- українська мова та література,
- біологія або хімія,
- математика або фізика.
Довідка:
Випусковою кафедрою за спеціальністю 226 є кафедра органічного синтезу і нанотехнологій, яка була заснована ще в 1885 році. З моменту свого відкриття одним з основних напрямків, яким займалися фахівці кафедри, був синтез складних органічних сполук, серед яких і лікарські речовини. На сьогоднішній день кафедра спеціалізується на дослідженнях органічного синтезу, технологіях виробництва та аналізування харчових добавок, їх застосування, технологіях виробництва косметичних препаратів різного призначення, тощо. Серед галузей, в яких працюють випускники — хімічна промисловість, парфумерно-косметична промисловість, фармацевтична промисловість, харчова промисловість, органи санітарно-гігієнічного контролю, управління у справах захисту прав споживачів (контроль якості продукції та її сертифікація), науково-дослідні організації, інші. Завантажуйте презентацію про кафедру органічного синтезу та спеціалізацію хімічні технології органічних речовин (англ. мова): Department-of-Organic-Synthesis-and-Nanotechnology-2017.pdf
Відео про випускаючу кафедру:
Більше інформації на наших сторінках:
Сайт Сторінка Facebook Паблік Instagram
Наші контакти:
- випускаюча кафедра: «Органічного синтезу і нанотехнологій»
- адреса: 61002, Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», Технічний корпус, 3 поверх, 15 к.
- тел.: +38 (063) 471-27-05, +38 (096) 411-99-96
- сайт: http://web.kpi.kharkov.ua/nanochem/
- email: valeriya.ananieva@gmail.com
Вам також буде цікаво!
Освітня програма: «Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів»
Новини випускаючої кафедри:
Відгуки
Відгуків немає, поки що.