124 - Системний аналіз

Системний аналіз (Бакалавр)

(4 відгуків)

Системний аналіз – науковий метод пізнання, який визначає послідовність дій щодо визначення структурних зв’язків між елементами досліджуваної системи, а також сучасний науковий підхід, який включає розробку та застосування ефективних методів вирішення проблем, що виникають у складних системах.

Успіх застосування системного аналізу при вирішенні складних завдань визначається можливостями сучасних інформаційних технологій. Системний аналіз надає можливість виконувати аналіз, прогнозування, проектування та прийняття рішень в складних системах різної природи на основі системної методології.

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

 

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І УПРАВЛІННЯ»

Назва освітньої програми:

Системний аналіз і управління

Контакти:

Кафедра «Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології», адреса Харків, вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус У/2, 5-й поверх, телефон (057)707-61-03, e-mail SAiT@khpi.edu.ua

Завідувач кафедри:

Д. т. н., професор ДОРОФЄЄВ Юрій Іванович

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

Бакалавр

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
 • Дискретна математика
 • Алгоритмізація та програмування
 • Математична логіка
 • Алгоритми та структури даних
 • Комп’ютерні мережі
 • Методи оптимізації та дослідження операцій
 • Теорія автоматичного керування
 • Системи штучного інтелекту
 • Організація баз даних
 • Чисельні методи
Характеристика освітньої програми:

Основною метою навчання є підготовка фахівців, здатних застосовувати методи і засоби системного аналізу та інформаційних технологій для вирішення складних проблем у різних сферах діяльності. Ця мета досягається фундаментальною підготовкою в області системного аналізу та математичного моделювання складних об’єктів різної природи. На відміну від спеціальностей, які орієнтовані на відносно вузьку область практичних застосувань, системний аналіз відноситься до категорії універсальних. Універсальність спеціальності обумовлена унікальною освітньою програмою, яка базується на прикладних математичних дисциплінах, сучасних інформаційних технологіях і спеціальних дисциплінах, орієнтованих на вивчення сучасної теорії управління, теорії прийняття рішень, методів математичного та комп’ютерного моделювання складних процесів та систем.

Можливості працевлаштування:

Випускники за фахом можуть працювати в IT компаніях будь-якого рівня, фінансових установах і житлово-комунальних підприємствах та займати такі посади згідно Національного класифікатора професій (ДК 003:2010):
131.2 Аналітик програмного забезпечення та мультимедіа;
132.2 Програміст прикладний;
2131.2 Інженер з програмного забезпечення комп’ютерів;
2132.2 Інженер-програміст;
2132.2 Програміст (база даних);
2139.2 Інженер із застосування комп’ютерів.
Бакалавр з системного аналізу має можливість продовжити навчання за програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти.
.

Медіаконтент:

http://web.kpi.kharkov.ua/say/

https://www.facebook.com/KafedraSAU

http://instagram.com/sait.khpi

https://www.youtube.com/channel/UC5pC1-3J-kt5e5MtYPKsKeA

https://t.me/sait_khpi

https://t.me/ntukhpi_vstup_sa_cs

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

12 Інформаційні технології

Спеціальність:

124 Системний аналіз

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Спрямованість:

Вища IT-освіта

4 відгуки для Системний аналіз (Бакалавр)

 1. Yegor

  Крутое направление и крутая кафедра! Интереснее и добрее преподавателей, наверное, не найти во всём Политехе👍
  Я не был из самых лучших студентов, но всё же преподавательский состав всегда старался выучить и помочь в любых ситуациях.
  Особенно отмечу за Безменова Николая Ивановича, Марченко Игоря Николаевича, Марченко Наталью Андреевну, Малько Максима Николаевича, Кожина Юрия Николаевича, Прокопенкова Владимира Филипповича, Колбасина Вячеслава Александровича, Кощеева Леонида Борисовича, Малых Олега Николаевича. К сожалению, не все остались в составе кафедры, но всех помню как добрейших и мудрейших людей.
  Спасибо вам за ваше терпение и опыт, который вы передаете студентам! Время учёбы с вами было сверх интересным и запоминающимся! 😊

 2. марічка

  всім кажу що люблю хпі саме через кафедру та спеціальність. викладачі вимогливі, але йдуть на зустріч студенту!

 3. Аліна

  Дуже люблю цю Спеціальність та ХПІ. Всі викладачі працюють на результат, піти без знань ну просто неможливо. Жодного разу не пошкодувала, що навчалась на Системному аналізі)

 4. Анастасія

  Не шкодую, що обрала саме цю спеціальність! Цікаві предмети, що надають широкий спектр знань та навичок, які в майбутньому допоможуть розкрити свій потенціал і підготують до завданнь в майбутньому. А викладачі завжди допоможуть зі складними задачами.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.