124 - Системний аналіз

Системний аналіз (Бакалавр)

Системний аналіз – науковий метод пізнання, який є послідовністю дій по встановленню структурних зв’язків між змінними або постійними елементами досліджуваної системи, спирається на комплекс загальнонаукових, експериментальних, природничих, статистичних та математичних методів. Успіх застосування системного аналізу при вирішенні складних завдань багато в чому визначається можливостями сучасних інформаційних технологій.

Спеціальність 124 “Системний аналіз” – це сукупність методів, заснованих на використанні спеціалізованого програмного забезпечення та орієнтованих на дослідження складних систем – технічних, економічних, екологічних тощо. Результатом системних досліджень є, як правило, вибір певної альтернативи: плану розвитку регіону, параметрів конструкції тощо. Тому витоки системного аналізу, його методичні концепції складають навчальні дисципліни, в яких вивчаються методи оптимізації та прийняття рішень.

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

 

Шифр: 124.01B Галузь знань, Спеціальність: Вступ: ,

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»

Назва освітньої програми:

Системний аналіз і управління

Контакти:

Кафедра «Системний аналіз та інформаційно-аналітичні технології», адреса Харків, вул. Кирпичова, 2, навчальний корпус У/2, 5-й поверх, телефон (057)707-61-03, e-mail SAiT@khpi.edu.ua

Завідувач кафедри:

ДОРОФЄЄВ Юрій Іванович

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

Бакалавр

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
  • Дискретна математика
  • Програмування та алгоритмічні мови
  • Математична логіка та теорія алгоритмів
  • Алгоритми та структури даних
  • Моделювання складних систем
  • Методи оптимізації та дослідження операцій
  • Теорія керування
  • Системи штучного інтелекту
  • Організація баз даних
  • Обчислювальні методи
Характеристика освітньої програми:

Основною метою навчання є підготовка висококваліфікованих математиків-системних аналітиків-програмістів для вирішення складних завдань в області автоматизованого управління технологічними процессами та організаційного управління бізнес-процесами. Ця мета досягається фундаментальною підготовкою в області системного аналізу та математичного моделювання складних об’єктів різної природи. На відміну від спеціальностей, які орієнтовані на відносно вузьку область практичних застосувань, системний аналіз відноситься до категорії універсальних. Універсальність спеціальності обумовлена унікальною освітньою програмою, яка базується на прикладних математичних дисциплінах, сучасних інформаційних технологіях і спеціальних дисциплінах, орієнтованих на вивчення сучасної теорії управління, теорії прийняття рішень, методів математичного та комп’ютерного моделювання складних процесів та систем.

Можливості працевлаштування:

Випускники за фахом можуть працювати програмістами і бізнес-системними-аналітиками на IT підприємствах будь-якого рівня, фінансових установах, високотехнологічних виробничих комплексах, аналітичних відділах установ, екологічних об’єктах, енергетичних і житлово-комунальних підприємствах.

Медіаконтент:

http://web.kpi.kharkov.ua/say/

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут / Факультет:

Галузь знань:

12 Інформаційні технології

Спеціальність:

124 Системний аналіз

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Спрямованість:

Вища IT-освіта

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Системний аналіз (Бакалавр)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *