161 - Хімічні технології та інженерія

Технології переробки нафти, газу і твердого палива (Бакалавр)

(8 відгуків)

Технології переробки нафти, газу та твердого палива  включає: переробку  нафти з отриманням широкого спектру товарних продуктів – бензину, керосину, дизельного пального, моторних масел та олив, парафіну, нафтового газу, проектування обладнання підприємств нафтопереробної промисловості,; виробництво альтернативних видів палива; аналіз якості товарних нафтопродуктів; переробка нафто шламів; переробка відпрацьованих моторних мастил; коксування, газифікація вугілля; виробництво графітових матеріалів; виробництво альтернативних видів палива – біодизель, біоетанол, водневе паливо, пропан.

 

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «Технології переробки нафти, газу та твердого палива»

 

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «Технології переробки нафти, газу та твердого палива»

Назва спеціалізації:

«Технології переробки нафти, газу та твердого палива»

Контакти:

Кафедра технологій переробки нафти, газу та твердого палива, м. Харків, вул. Кирпичова 2, Технічний корпус, 3-й поверх, т. (057)707-68-83 ; (057)707-61-92 (http://web.kpi.kharkov.ua/fuel

Завідувач кафедри:

Мірошниченко Денис Вікторович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

бакалавр, магістр, доктор філософії

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
  • Фізика і хімія горючих копалин
  • Методи аналізу продуктів переробки горючих копалин
  • Сучасні методи підготовки та очищення нафто- та газопромислової сировини
  • Основи технології переробки твердих горючих копалин
  • Основи проектування виробництв переробки горючих копалин
  • Устаткування нафтохранилищ
  • Устаткування переробки нафти і газу
  • Устаткування переробки горючих твердих горючих копалин
  • Методи визначення якості нафти. газу та продуктів переробки
  • Фізика і хімія доменного виробництва
  • Фізика і хімія палив олив, мастил
  • Системи автоматичного проектування
  • Основи наукових досліджень
  • Технологія вуглецевих матеріалів
Характеристика спеціалізації:

Головні конкурентні переваги технологій переробки нафти, газу та твердого палива полягають в тому, що:

– в кожному місті України є підприємства, зацікавлені у працевлаштуванні фахівців цього профілю (наприклад, у Харкові їх понад 50);

– ми всі є споживачами продукції, яка оточує нас у повсякденному житті і яку ми постійно використовуємо в побуті, на транспорті.

Переробка  нафти, газу та твердого палива  включає отримання широкого спектру товарних продуктів – бензину, керосину, дизельного пального, моторних масел та олив, парафіну, нафтового газу,

Проектування обладнання підприємств нафтопереробної промисловості, виробництво альтернативних видів палива – біодизель, біоетанол, водневе паливо, пропан.

Нафто- та газопроводи потребують захисту від корозії, який переважно забезпечується станціями катодного захисту.

Кафедра має довгострокові договори та співпрацює з профільними підприємствами м. Харкова, України та інших країн. Програма такого співробітництва полягає у цільовій підготовці кадрів, виконанні госпрозрахункових робіт, організації заходів з обміну досвідом та вирішенні виробничих задач, залученні студентів до роботи за спеціальністю.

Можливості працевлаштування:

Найбільш активними підприємствами, що запрошують випускників на роботу, є такі: державні та комерційні структури. Харків – ПАТ “Укрнафтохімпроект”; ПАТ “Укргазвидобування” та “УкрНДІгаз”; Науково-дослідний інститут «УХІН»; проектний інститут «ГІПРОКОКС», Коксохімічна станція; Коксохімічний завод; Фірма «Вуглець» та інші. В Україні функціонують – 10 коксохімічних заводів (Запорізька, Дніпропетровська, Донецька області); 6 нафтопереробних заводів (Кременчук, Херсон, Одеса); ряд газопереробних заводів у Харківський області; більше 200 автомобільних газозаправних компресорних станцій; Дніпровський електродний завод ( м. Запоріжжя), та інші.

Багато пропозицій щодо залучення фахівців надходить з-за кордону (Європа, США, Ізраїль, Сирія, Іран, Ірак) та з транснаціональних корпорацій, представлених в Україні. Додатковою вимогою для претендентів в цьому разі є високий рівень володіння іноземною мовою (переважно англійською).

Медіаконтент:

http://web.kpi.kharkov.ua/fuel

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність:

161 Хімічні технології та інженерія

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

2 роки 10 місяців (скорочена форма), 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

8 відгуків для Технології переробки нафти, газу і твердого палива (Бакалавр)

  1. Конкурентна освіта

    Вітаю усіх, на мою думку це найкраща кафедра з підготовки майбутніх професіоналів та менеджерів з хімічних технологій. Вже на третьому курсі я мала змогу працювати за фахом та отримувати неабиякі гроші. Якщо ви бажаєте бути успішними, приєднуйтесь до найкращих.

  2. Конкурентна освіта

    Вітаю усіх. Почала працювати вже на третьому курсі, маючи гарну зарплатню та можливість професійного зростання та іноземних відряджень. Якщо бажаєте цікавого життя та добробуту, вступайте на цю кафедру.

  3. Оксана

    Дуже задоволена, що поступила саме сюди! І жодного разу про це не пошкодувала. Гарний викладацький склад! Є можливість брати участь у різноманітних проектах. Студентське життя насичене яскравими фарбами.

  4. Данило

    Прекрасна кафедра, дуже приємні викладачі, які завжди допомагають студентам. Дуже багато практики, цікавих проектів. Дуже рад, що поступив саме сюди.

  5. Макар

    Рада, що вступила на цю освітню програму i саме на цю кафедру. Викладачi крутi, зрозумiло все пояснюють i з ними легко спiлкуватися. В будь-якій незрозумілій ситуації допоможуть. Також є можливість навчатися за кордоном. Кафедра реально крута, я не шкодую, що навчаюся тут.

  6. Валерия

    Кафедра просто клас. З задоволенням ходжу на всі пари і отримую колосальний багаж знань. Викладачі не тирани, але і зволікати не дадуть. Рекомендую, як студент цього університету і цієї кафедри.

  7. Валерия

    Програма навчання надає базові знання з усіх актуальних, на даний момент, питань з переробки вуглеводневої сировини. Можливо, необхідно додати ще більше практичних занять і акцентувати увагу на актуальних технологіях. Але в цілому, це і так присутнє. Всі викладачі позитивно налаштовані і йдуть назустріч студенту в будь-яких питаннях і підтримують ініціативу, що досить важливо. Весь навчальний процес одночасно позитивний і пізнавальний. Студентам можу порадити черпати знання, поки їх Вам дають, і стежте за актуальними технологіями

  8. Давид

    Всі знання , що я отримав в Університеті стали мені в нагоді на роботі. Я би зменшив кількість непрофільних предметів та додав би більше практики на реальних проектах. Завжди потрібно вчиться, особливо практикувати роботу в команді. Раджу не зупиняйтеся на своєму розвитку, завжди з’являється нова інформація, яку ще потрібно вивчити.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.