226 - Фармація, промислова фармація

Промислова фармація (Наскрізна Магістратура)

В 2023 році в НТУ «ХПІ» стартує набір на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» за наскрізною освітньою програмою «Промислова фармація» рівня підготовки –магістр. Термін навчання на базі загальної середньої освіти – 5 років. Для випускників коледжів, бакалаврів та для вступу на другу вищу освіту передбачено скорочена програма терміном 4 роки.
Навчальний план розроблено відповідно до освітнього стандарту 226 «Фармація, промислова фармація» спеціалізація 226.02 «Промислова фармація» і враховує всі необхідні компетенції для здійснення майбутнім фахівцем професійної діяльності на відповідній посаді та здатності розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі професійної діяльності.

Артикул: 226.01B Категорія: Позначки: ,

Опис

Спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”

Спеціалізація 226.02 Промислова фармація

Освітня програма Промислова фармація

Конкурсна пропозиція Промислова фармація

Ступінь вищої освіти  Магістр (наскрізний)

У програмі передбачено багато практичних і лабораторних занять з профільних дисциплін. Протягом навчання студенти здобудуть знання:

  • з виробництва лікарських препаратів, активних фармацевтичних інгредієнтів, парфумерно-косметичної та біотехнологічної продукції; розробки нових або удосконаленню існуючих технологічних процесів, вибору оптимальних умов здійснення цих процесів і керування ними;
  • з користування сучасними методами контролю технологічних операцій і готової продукції, використання в практичній діяльності програмного забезпечення, мікропроцесорної і комп’ютерної техніки;
  • з проектування промислових підприємств з урахуванням вимог належної виробничої практики, техніки безпеки, охорони праці і навколишнього середовища; здійснення маркетингових та економічних досліджень на основі наукового планування виробництва і прогнозування його розвитку;
  • зможуть здійснювати усі види контролю якості лікарських засобів, сировини та проміжної продукції, розробляти специфікації та методики контролю якості, розробляти та управляти документацією хіміко-фармацевтичного підприємства, планувати та організовувати фармацевтичну розробку, управляти інтегрованими системами якості на фармацевтичному підприємстві, тощо.

Особливий акцент у програмі зроблено на практичну підготовку майбутніх фахівців. Починаючи з першого курсу, студенти відвідуватимуть провідні хіміко-фармацевтичні підприємства нашої країни, де здобудуть необхідні для професійної роботи практичні навички.

Види майбутньої діяльності випускників: Магістр промислової фармації має дуже широкі можливості для працевлаштування і може працювати на підприємствах хіміко-фармацевтичної промисловості, підприємствах з виробництва парфумерно-косметичної та біотехнологічної продукції, дієтичних добавок, ветеринарних препаратів, санітарно-гігієнічних засобів, олій та тваринних жирів, в судово-хімічних і токсикологічних лабораторіях, науково-дослідних інститутах, вищих навчальних закладах і галузевих установах різних відомств, виконуючи відповідні функції.

 

pharm_chem_2023
Завантажити .pdf

 

ДЛЯ ВСТУПУ НЕОБХІДНО:

НМТ/ЗНО для вступу на освітню програму “Промислова фармація”:

НМТ, що складається в 2023 році (або що складалися в 2022 році):

  1. українська мова;
  2. математика;
  3. третій предмет на Ваш вибір.

Або ЗНО 2020-2021 років відповідно до переліків ЗНО зазначених в правилах прийому.
Або вступ за результатами індивідуальної усної співбесіди для абітурієнтів зі спеціальними умовами вступу відповідно до Правил прийому.

 

Детальна інформація про освітню програму:

Обсяг кредитів ЄКТС, необхідний для здобуття ступеня магістр за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» на базі повної загальної освіти для освітньо-професійної програми «Фармація, промислова фармація» – 300 кредитів ЄКТС, терміни навчання: 4 роки і 10 міс.

На базі освітньо-професійного ступеня «молодший бакалавр», освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст зі спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, магістр спеціальностей галузі знань 22 Охорона здоров’я заклад вищої освіти має право визначити та пере зарахувати не більше 60 кредитів ЄКТС, отриманих в межах попередньої освітньої програми.

Терміни навчання: 3 роки 10 міс. університет має право визнати та перезарахувати не більше 60 кредитів ЄКТС, отриманих в межах попередньої освітньої програми.

Форми здобуття освіти – очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, дуальна.

НРК України – 8 рівень, FQ-EHEA – другий цикл, EQF-LLL – 7 рівень.

Наявність повної загальної середньої освіти, НРК5, або ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра

 

Мета освітньої програми:

Ця програма спрямована на формування здатності особи розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі професійної діяльності або у процесі навчання шляхом набуття загальних та спеціальних компетентностей для здійснення професійної діяльності на відповідній посаді, включаючи виробництво лікарських препаратів, активних фармацевтичних інгредієнтів, парфумерно-косметичної та біотехнологічної продукції, дієтичних добавок, їх зберігання, контроль якості, доставку; розробку нових або удосконалення існуючих технологічних процесів, вибір оптимальних умов здійснення цих процесів і керування ними; користування сучасними методами контролю технологічних операцій і готової продукції; проектування промислових підприємств з урахуванням вимог техніки безпеки, охорони праці і навколишнього середовища; використання в практичній діяльності програмного забезпечення, мікропроцесорної і комп’ютерної техніки; здійснення маркетингових досліджень на основі наукового планування виробництва і прогнозування його розвитку; розроблення заходів з охорони праці на виробництві і охорони навколишнього середовища.

 

Характеристика освітньої програми:

Галузь знань 22 Охорона здоров’я
Спеціальність 226 Фармація, промислова фармація
Спеціалізація 226.02 Фармація, промислова фармація:
Об’єкт(и) вивчення та/або діяльності: розробка та промислове виробництво лікарських засобів, технології виробництва, випробування контролю якості, фармацевтична система якості.
Цілі навчання – набуття здатності розв’язувати складні задачі дослідницького та/або інноваційного характеру у сфері промислової фармації.
Теоретичний зміст предметної області принципи, концепції, теорії промислового виробництва лікарських засобів.
Методи, методики та технології: технології виробництва лікарських засобів, хімічні, фізико-хімічні, біофармацевтичні, фармакотехнологічні, біологічні, мікробіологічні, біохімічні, фармакогностичні та статистичні методи, методики маркетингових досліджень, моделювання, аналізу даних, прогнозування, сучасні цифрові технології.
Інструменти та обладнання: технологічне обладнання для розробки та промислового виробництва лікарських засобів, аналітичне обладнання для контролю якості лікарських засобів, засоби автоматизації та системи автоматизованого проектування та моделювання, інструменти оцінки ризиків для якості.

Освітньо-професійна із прикладною орієнтацією

Спеціальна освіта в галузі Охорона здоров’я, зокрема в фармації, промисловій фармації.

Ключові слова: технологія лікарських засобів, виробництво та розробка лікарських засобів, контроль якості лікарських засобів, валідація, стандартизація, активні фармацевтичні інгредієнти, допоміжні речовини, лікарські форми, біофармація.

Вимагає спеціальної практики на підприємствах з виробництва лікарських засобів/ активних фармацевтичних інгредієнтів / парфумерно-косметичної продукції / біотехнологічної продукції / дієтичних добавок/ ветеринарних препаратів

 

Придатність випускників до працевлаштування та подальшого навчання:

Випускники спеціалізації 226.02 Промислова фармація підготовлені для роботи на посадах, що відповідають професіям керівників та професіоналів у сфері промислової фармації. Крім того, всі випускники спеціальності 226 Фармація, промислова фармація мають достатню кваліфікацію для професії 2224.1 Наукові співробітники (фармація) та викладання профільних дисциплін у закладах фахової передвищої та вищої освіти на відповідних посадах.

Після закінчення навчання за освітньо-професійною програмою магістр може вступати на програму для здобуття ступеня доктора філософії на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за програмами 8 рівня НРК України, третього циклу FQ-EHEA.

 

Більше інформації на наших сторінках:

Сайт Сторінка Facebook Паблік Instagram

 

Наші контакти:

  • адреса:  61002, Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», Технічний корпус, 3 поверх, 15 к.
  • тел.: +38 (063) 471-27-05, +38 (099) 971-38-34
  • сайт: http://web.kpi.kharkov.ua/nanochem/

 


Вам також буде цікаво!

Освітня програма: «Технології органічних речовин, харчових добавок та косметичних засобів»

Новини випускаючої кафедри:

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

22 Охорона здоров’я

Спеціальність:

226 Фармація, промислова фармація

Ступінь вищої освіти:

Магістр (освітньо-професійний рівень)

Тривалість навчання:

4 роки 10 місяців, 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Промислова фармація (Наскрізна Магістратура)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.