Опис
КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «КОМП’ЮТЕРНЕ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ»
Фокус освітньої програми та спеціальності: Спеціальність спрямована на підготовку бакалаврів, що здатні формулювати, розв’язувати й узагальнювати практичні задачі з використанням фундаментальних та спеціальних прикладних методів математичних і комп’ютерних наук, а також розробляти математичні моделі, алгоритми, створювати та експлуатувати відповідне наукомістке програмне забезпечення. Конкурентні переваги спеціалізації – це сучасні технології навчання, практика та стипендії країн Євросоюзу, навчання, що відбувається на реальних задачах, працевлаштування в кращих світових компаніях та університетах.
Особливості програми:
- проектна форма навчання (за стандартами міжнародної ініціативи CDIO) на основі послідовності виконання інтегрованих навчальних та реальних проектів дослідницького або практичного спрямування «на замовлення» потенційних роботодавців або за науковим напрямом;
- дуальне навчання в магістратурі на базових підприємствах – поєднання проектного навчання з практикою на провідних фірмах інженерного консалтингу та в IT-компаніях;
- індивідуалізація навчання з орієнтацією на студента;
- можливості до академічної мобільності в університети ЄС (щорічно від 1 місяця до 1 семестру для 2-5 кращих студентів)
- практика та інтернатура студентів в провідних R&D центрах.
Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:
- бакалавр;
- магістр;
- доктор філософії.
Після навчання на 1 курсі можливий вибір наступних освітніх траєкторій (спеціалізацій):
- Математичне та програмне забезпечення структурного аналізу;
- Програмне забезпечення системного проектування.
Можливості працевлаштування:
Випускники працюють в найбільших українських і світових ІТ компаніях та фірмах інженерного консалтингу дослідниками та інженерами, які займаються проектуванням і розробкою програмного забезпечення, комп’ютерним моделювання різноманітних процесів які формуються в механічних системах та в сучасній техніці нового. Найбільш великий попит на наших випускників мають такі компанії: SoftServe, NIX-solutions, GL, EPAM, «Прогрестех Україна», «BOEING», «BIIR», «SoftInWay», «Актуальна Механіка», «УПЕК» та багато інших.
Основні навчальні дисципліни:
- Комп’ютерні числові симуляції;
- 3D моделювання (SolidWorks, Ansys);
- Програмування на С++/Java/Python;
- Бази даних (мова SQL);
- Математична статистика (практикум на Python);
- Моделювання фізичних процесів;
- Аналітична механіка;
- Динамічні та випадкові процеси;
- Штучний інтелект (практикум на Python);
- Оптимізація та управління;
- Інтелектуальний аналіз даних;
- Обробка сигналів та зображень (на Python).
Можливості працевлаштування:
Випускники працюють в найбільших українських і світових ІТ компаніях та фірмах інженерного консалтингу дослідниками та інженерами, які займаються проектуванням і розробкою програмного забезпечення, комп’ютерним моделювання різноманітних процесів які формуються в механічних системах та в сучасній техніці нового. Найбільш великий попит на наших випускників мають такі компанії: SoftServe, NIX-solutions, Quantum, GL, EPAM, «Прогрестех Україна», «BOEING», «BIIR», «SoftInWay», «Актуальна Механіка», «УПЕК» та багато інших.
Медіаконтент:
Наш чат в телеграм:
https://t.me/+VlDMOKF_s5xQvnUO
Запис дня відкритих дверей:
https://www.youtube.com/watch?v=RU_kn5PlCQw
Сторінка про спеціальність:
Підписуйтесь на нас в Instagram та Facebook
https://www.facebook.com/dpm.khpi/
https://www.instagram.com/dmm_khpi/
Контакти: кафедра «Динаміки та міцності машин»,
м. Харків, вул. Кирпичова 2, фізичний корпус, 1-ий поверх,
тел. (057) 707-68-79, e-mail: Oleksii.Vodka@khpi.edu.ua
Завідувач кафедри Водка Олексій Олександрович, к.т.н., доцент.
Артем РУДЕНКО, Boeing Ukraine (м. Київ), провідний інженер, відділ міцності, випуск 2013 року –
Мене навчали викладачі високого рівня, які не забувають і про сучасні методи, інформацію та теорію. Вважаю, що треба бути більш вимогливими до студентів, щоб підвищити загальний рівень підготовки студентів після випуску, випускники зі слабкими знаннями спеціальності дуже сильно змінюють престиж кафедри і вищого закладу. Найкориснішими в роботі виявилися отримані знання з теорії та набута в університеті інженерна логіка. Студенти навчайтесь для себе, а не для оцінок, і тоді станете справжніми професіоналоми!
Дмитро Бесчетніков, АТ “НЦВ Миля и Камова”, начальник бригади втомної міцності і вібрацій, випуск 2015 року –
Хочу відмітити сильну фундаментальну підготовку та високий професіоналізм викладачів. Після закінчення університету в нагоді стали фундаментальні знання математичного аналізу, фізики, теорії пружності, теорії коливань, теорії композитних матеріалів, робота з програмним комплексом ANSYS, SolidWorks, та навики програмування. Хотілося б більше розвинути вивчення теорії композитних матеріалів та теорії руйнування. А студентам раджу самовіддано навчатися, не зупинятися на досягнутому, пізнавати нове, поставити собі мету та йти до неї.