C4 - Психологія

Психологія (Бакалавр)

Психологія – наука про загальні психічні закономірності взаємодії людини із середовищем. Психологія вивчає, яким образом зовнішній вплив переходить до внутрішнього, психічного відображення і стає регулятором нашої діяльності. А також вона вивчає загальні закономірності психічних процесів і своєрідність їхнього протікання.

 

Особливостями програми є можливість проходження  комплексного тренінгу на базі Центра лідерства,можливість викладання певних предметів іноземною мовою.

Підписання Угоди про міжнародне співробітництво між Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Університетом соціальної психології та гуманітарних наук (SWPS – Польща, м. Варшава) та з Балтійською Міжнародною Академією (м. Рига, Латвія) про спільну підготовку бакалаврів, дає можливість отримання подвійного диплома бакалаврського рівня за спеціальністю «Психологія »

Опис

Назва освітньої програми C Соціальні науки, журналістика та інформація

за спеціальністю C4 «Психологія»

освітня програма «Психологія»

Контакти (кафедра, адреса, телефони, email та інші короткі посилання) Адреса:
61002, м. Харкiв, вул. Кирпичова, 21.
Корпус У2, 2-й поверх,
Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами ім. академіка І.А. Зязюна, НТУ «ХПI».Телефон: +38 (063) 400-05-45, +38 (095) 315-91-08 (Телеграм, вайбер)

e-mail: ppuss@kpi.kharkov.ua

Завідувач кафедри Підбуцька Ніна Вікторовна

Завідувачка кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами імені акад. І.А. Зязюна, професорка, докторка психологічних наук, гарантка освітньо-наукової програми “Психологія” (Phd), експертка Національного Агенства із забезпечення якості вищої освіти, дійсна членкиня ГО «Національна психологічна асоціація».
Сертифікований практик із сімейного консультування і психотерапії, арт-терапії, пропедевтики психіатрії, психосоматики та ін.

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників Бакалавр – це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується вищим навчальним закладом у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180–240 кредитів ЄКТС. Обсяг освітньо-професійної програми для здобуття ступеня бакалавра на основі ступеня молодшого бакалавра визначається вищим навчальним закладом; Студент, який пройшов підготовку за даною навчальною програмою и отримав диплом бакалавра, може продовжити навчання у ВНЗ України та за кордоном для отримання навчального ступеню магістр.
Основні спеціальні навчальні дисципліни Дисципліни гуманітарної та соціально-економічної підготовки: Історія України, Іноземна мова, Українська мова, Історія української культури, Філософія, Основи економічної теорії, Правознавство

Дисципліни фундаментальної (математичної, природничо-наукової) підготовки: Вступ до психології, Анатомія та фізіологія центральної нервової системи і вищої нервової діяльності, Зоопсихологія та порівняльна психологія, Вища математика та основи інформатики, Психофізіологія, Історія психології, Експериментальна психологія, Практикум із загальної психології, Диференціальна психологія

Загально-освітні дисципліни: Екологія, Основи професійної безпеки та здоров’я людини, Фізичне виховання

Дисципліни професійної підготовки за спеціальністю: Теорія та практика формування лідера, Загальна психологія, Антропологія, Психологія управлінської діяльності лідера, Математичний аналіз психологічних даних, Вікова психологія, Соціальна психологія, Психологія праці та інженерна психологія, Патопсихологія, Психодіагностика, Основи ораторського мистецтва, Психологія досягнення успіху, Соціально-психологічний тренінг, Методика викладання психології, Педагогіка, Психологія сім’ї, Політична психологія, Психологія травмуючих ситуацій, Психологія впливу, Методика проведення психологічної експертизи, Клінічні аспекти психогенетики, Основи наукових досліджень, Психологія екстремальних та кризових ситуацій, Основи психологічного консультування, Основи менеджменту, маркетингу та реклами, Методи гри в психологічній практиці, Теорія та практика психотерапії, Психологічні аспекти комунікації в професійній діяльності, Психологія ІНТЕРНЕТ-залежності, Педагогічна психологія, Конфліктологія, Клінічна психологія, Юридична психологія, Основи сімейного консультування

Студенти першого (бакалаврського) рівня проходять психолого-педагогічну практику (3 курс, V семестр) і переддипломну практику (4 курс, VІІІ семестр) в державних організаціях, освітніх установах і на приватних підприємствах.

Характеристика освітньої програми Об’єктом освітньої програми є психологічні аспекти діяльності та поведінки людини. Цілями навчання за програмою є формування загальних компетентностей (інструментальних, міжособистісних, системних) та професійних компетентностей (знання і розуміння, когнітивні уміння й навички, практичні навички), які дозволять ефективно виконувати функціональні обов’язки. Загалом програма сфокусована на формуванні теоретичної та практичної готовності до професійної діяльності майбутнього психолога.
Можливості працевлаштування Випускники за спеціальністю C4 «Психологія», які отримали освітній ступінь бакалавр, мають можливість працевлаштування в таких галузях народного господарства, як охорона здоров’я, фізична культура і соціальне забезпечення; освіта, наука і наукове обслуговування.
Медіаконтент: Facebook: https://www.facebook.com/ppuss
Instagram: https://www.instagram.com/ppuss_ntu_khpi/

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

C Соціальні науки, журналістика та інформація

Спеціальність:

C4 Психологія

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

2 роки 10 місяців (скорочена форма), 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Психологія (Бакалавр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.