161 - Хімічні технології та інженерія

Хімічні технології органічних речовин (Бакалавр)

Хімічні технології органічних речовин – це освітня програма (спеціалізація) спеціальності 162 “Хімічні технології та інженерія”. Профілями підготовки ОП “Хімічні технології органічних речовин” є виробництво органічних речовин, їх синтез і каталіз, виробництво барвників і люмінофорів, фармацевтичних засобів, духмяних та інших органічних речовин.

Про освітню програму / спеціалізацію: метою освітньої програми є підготовка висококваліфікованих універсальних фахівців-інженерів, організація технологічних процесів, орієнтована на успішну діяльність хімічних, фармацевтичних виробництв, що спирається на теоретичні та практичні основи хімічної технології та інженерії, а також створення нових і вдосконалення перспективних хімічних технологій, з урахуванням таких актуальних питань у світі як: розширення сировинної бази, енергозберігаючих та маловідходних технологій і екологічної безпеки.

Посилання:

Дивіться актуальні спеціальності, освітні програми, конкурсні пропозиції та предмети ЗНО 2019 року

Вступ 2019
Шифр: 161.02B Галузь знань, Спеціальність: Вступ:

Оберіть спеціалізацію:

Спеціальність хімічні технології органічних речовин

Освітня програма: Хімічні технології органічних речовин

 

Завантажуйте презентацію про кафедру органічного синтезу та спеціалізацію хімічні технології органічних речовин (англ. мова): Department-of-Organic-Synthesis-and-Nanotechnology-2017.pdf

 

Види майбутньої діяльності випускників: організаційно-управлінська; технологічна, експлуатаційна, проектна; науково-дослідна; аналітична і експертна. Фахівці цієї спеціалізації потрібні у якості інженерів-технологів, експертів, співробітників лабораторій на підприємствах хімічного та нафтохімічного профілю, у якості співробітників лабораторій інших виробництв.

 

Відео про випускаючу кафедру:

 

Про навчання:
Навчальний матеріал, який використовується для підготовки студентів, знаходиться на стику таких наук, як органічна, аналітична, колоїдна хімії, технологія органічних речовин, технологія тонкого органічного синтезу, проектування виробництв і фармацевтика. Фахівці отримують необхідні знання, вміння та навички, які необхідні для виконання виробничих функцій та типових задач діяльності в хімічній промисловості, що сприяє підвищенню продуктивності праці, прискорює темпи впровадження інновацій на виробництві, підвищення конкурентоспроможності продукції органічного, нафтохімічного та фармацевтичного напрямку. В даний час промисловість органічного та нафтохімічного синтезу країни являє собою одну з стратегічних галузей економіки.

 

Докладніше: http://web.kpi.kharkov.ua/nanochem

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут / Факультет:

Галузь знань:

16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність:

161 Хімічні технології та інженерія

Сертифікати ЗНО (для вступу на бюджет):

Біологія, Математика, Українська мова та література, Хімія

Ступень вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Бюджет, Контракт

Випускаюча кафедра:

Кафедра органічного синтезу і нанотехнологій

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Хімічні технології органічних речовин (Бакалавр)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *