075 - Маркетинг

Рекламний бізнес (Бакалавр)

Освітньо-професійна програма «Рекламний бізнес» забезпечує підготовку фахівців з маркетингу з поглибленим вивченням основ рекламної діяльності, просування та методів активізації споживацької поведінки, а також ведення бізнесу у сфері реклами. Головною перевагою програми є формування системи професійних знань та практичних навичок, необхідних для ефективного управління рекламою та бізнес-процесами у рекламній діяльності на основі всебічного застосування маркетингових технологій.

Категорія: Позначки: ,

Опис

КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ «РЕКЛАМНИЙ БІЗНЕС»

 
Вид фінансування: контракт

 

Контакти:

НТУ “ХПІ”, кафедра маркетингу, Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2, Навчальний корпус У-2, 6 поверх, ауд. 601- 605, м. Харків, , Україна, 61002,
+38(067) 282-14-52
 Веб-сайт
 
marketing@khpi.edu.ua

 

Завідувач кафедри:

доктор економічних наук, професор Райко Діана Валеріївна

Освітньо-кваліфікаційні рівні випускників:

бакалавр

 

Основні спеціальні навчальні дисципліни:
  • Рекламний бізнес
  • Реклама та стимулювання збуту
  • SMM
  • Технології рекламної діяльності
Характеристика небюджетної конкурсної пропозиції:

Особливістю даної освітньо-професійної програми є детальне вивчення форм та методів рекламного впливу, планування, проведення та управління рекламними кампаніями, обґрунтування вибору методів, засобів, термінів проведення рекламних заходів,  вивчення поведінки споживачів, методів аналізу цільових ринків та інших питань, пов’язаних з рекламною діяльністю як з боку рекламних агентств, так і з боку компаній-рекламодавців. Вивчення дисциплін даної програми дозволить сформувати обізнаність студентів щодо організації власної справи та управління бізнес-процесами у сфері реклами.

 

Можливості працевлаштування:

Випускники освітньо-професійної програми «Рекламний бізнес» стають фахівцями з просування, брендінгу, PR-технологій, планування маркетингових заходів, інтернет-просування, візуальної реклами, організації власної справи у сфері реклами і мають можливості працевлаштування на посадах: маркетолог, менеджер з реклами, керівник відділу маркетингу,  креативний директор, PR-менеджер, SMM-менеджер, Event-менеджер, менеджер по роботі з клієнтами у рекламному агентстві, рекламний агент (фахівець з продажу рекламних площ та рекламного часу), таргетолог, трафік-менеджер рекламного агентства, спеціаліст з просування брендів.

Медіаконтент:

 Наш Веб-сайт

 Наша група в Facebook

 Наша сторінка в Instagram

Наша сторінка в Telegram

 Наш Youtube-канал

Детальна інформація про освітню програму:

Інститут:

Галузь знань:

07 Управління та адміністрування

Спеціальність:

075 Маркетинг

Ступінь вищої освіти:

Бакалавр

Тривалість навчання:

2 роки 10 місяців, 3 роки 10 місяців

Форма навчання:

Денна, Заочна

Вид фінансування:

Контракт

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Рекламний бізнес (Бакалавр)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.